Valletas apkārt ceļa bilde, Malta

Malta velotūristu acīm

Mūsu ceļojotāji ir dažādi. Stāsts par 2 jauniešiem, kas 2015.gada novembrī devās kopā ar FlyMeAway uz Maltu un to apskatīja velotūristu acīm. Stāsta Ģirts Cirvelis:

Ceļojuma laikā bija 100% vēlme pamēģināt salu apskatīt arī no riteņbraucēja skatu punkta. Tākā neizdevās laicīgi saorganizēt velo pārvadāšanu, tad izvēlējāmies iznomāt velosipēdus. Tā kā mēs dzīvojām San Giljan, tad uzmeklējām tuvāko tūrisma pakalpojumu uzņēmumu un pasūtījām velosipēdus. Ar velosipēdiem izvēlējāmies maršrutu gar krasta līniju San Guiljan – Sliema – Valleta.

Valletas apkārt ceļa bilde, MaltaŠis maršruts tika izvēlēts, jo bija iespējams apskatīt piekrasti un pie reizes apmeklēt Valletu (ar mašīnu Valletas apmeklējums ir maksas pakalpojums). Apmeklējot visas šīs skaistās vietas ceļu turpinājām uz Marsaxlokk. Ja kartē šis attālums izskatās liels, tad dzīvē ir tā, ka attālumi starp pilsētiņām ir no 3-6km. Marsaxlokk ir burvīga mazpilsēta salas dienvidu daļā, kafejnīcās piedāvā garšīgus zivju ēdienus, tur arī remdējām apetīti. Ja mums būtu pieejamas vairāk dienas ar velo, tad riteņbraucējs ar zināmu sagatavotību bez īpašas piepūles salu var izbraukāt un apskatīt nedēļas laikā, jo attālumi no San Guiljan nav garāki par 15-20km. Iesaku braukt ar kalnu divriteņiem, jo asfaltbetona segums vietām ir ļoti švakā stāvoklī.

Valleta Malta (vecpilsēta kuru ar auto ir problemātiski izbraukt)

 

skats no Valletas uz Sliemu, Malta

Arī 2016.gada Valsts svētkos novembrī organizējam ceļojumu uz Maltu ar tiešajiem reisiem no Rīgas:

17.11.2016 Rīga 05:00 – 07:45 Malta (MLA)
20.11.2016 Malta (MLA) 19:00 – 23:45 Rīga

Un rezervējot Maltas ceļojumu līdz 2016.gada 31.maijam, FlyMeAway dāvina Valletas pilsētas ekskursiju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *