FlyMeAway - ceļojumi darbarūķiem

Darbarūķi, vai ir bijusi vaļa atvilkt elpu? Lai čakli strādātu, nepieciešama laba atpūta.

Zināms, ka tiem, kam daudz darba, nemaz tik bieži nav brīvas divas nedēļas lai, zvilnētu pludmalē, vai desmit dienas pēc kārtas, kad apskatīt Taizemi. Reizēm var nočiept tikai vienu divas darbdienas, lai ikdienas laika plūdumā rastu iespēju aizmirsties.
 
Sadarbībā ar Latvijas uzticamākajām tūrisma aģentūrām un aviokompāniju SmartLynx Airlines, FlyMeAway darbarūķiem piedāvā ērtas garās nedēļas nogales Eiropas pilsētās.
Mūsu čarterreisu laiki piemēroti tam, lai, izmantojot pēc iespējas mazāk darbdienu, dotu ceļotājiem iespēju iepazīt citas, tālas pilsētas! Ietaupi atvaļinājumu un ceļo brīvdienās!

Ar ko mūsu piedāvājums atšķiras no airBaltic vai Ryanair piedāvātajām aviobiļetēm vai ceļojumu komplektiem? FlyMeAway galamērķi ir interesantas Eiropas pilsētas, uz kurām no Rīgas nav tiešo reisu, jo regulāra pasažieru plūsma nav liela. Islande, Azoru salas, Madeira, Kaboverde... Mūsu norādītās cenas vienmēr ir galējas, ar lidostu nodokļiem un visām pakalpojumu maksām. Bez papildus samaksas aizvedīsim nevien Jūsu čemodānu, bet arī sporta inventāru lidojot uz Austriju slēpot, kaitot Kaboverdē vai uzspēlēt golfu Portugāles dievidos. Mūsu pasažieri nelido tukšiem vēderiem: FlyMeAway lidojumos ēdina.

Flymeaway.lv ceļojumus ērti iegādāties internetā izmantojot Swedbank Banklink. Viss ceļojums nav jāapmaksā uzreiz, bet maksājumu iespējams sadalīt divās daļās.  Pirmā iemaksa 140 EUR Jums garantē vietu mūsu reisā, otrs maksājums jāizdara 30 dienas pirms lidojuma. Pierakstieties jaunumiem un uzziniet pirmie.

Ja esat raduši lietot tūrisma aģentūru pakalpojumus, Jūs varat iegādāties FlyMeAway lidojumus un ceļojumu komplektus arī pie mūsu draugiem - Begonija, Jēkaba aģentūra, Vanilla Travel, Latvia Tours, Impro un citās labākajās tūrisma aģentūrās.  Ceļojumu cena neatšķiras, vien aģentūrai ir tiesības pieprasīt papildus samaksu par pakalpojumu.
 
Un visubeidzot: par nosaukumu. Mūs iedvesmoja grupas Goldfrapp skaņdarbs Fly Me Away no albuma Superhuman. Ceļošana, līdzīgi kā mūzika, ir viens no dzīves lielajiem priekiem. Katrs no mums reizēm vēlas, lai mūs aizved prom, tālu un augstu! Goldfrapp Jūsu ausu priekam šeit.

FlyMeAway - Ceļojumi darbarūķiem


FlyMeAway komanda:

Jurģis Sedlenieks - Idejas autors, valdes loceklis


Ilga Bebere - valdes locekle


Laila Sedleniece – Rezervāciju vadītāja

laila.sedleniece@balticadhoc.lv, m.t. +371 29287866


Ilvija Pelse – Klientu attiecību vadītāja

ilvija.pelse@flymeaway.lv, m.t. +371 29324455


Dace Kukule - Produktu vadītāja

dace.kukule@balticadhoc.lv


Līva Punāne – Mārketinga vadītāja

liva.punane@balticadhoc.lv


Eva Liepiņa - Ienākošais tūrisms

eva.liepina@balticadhoc.lv

Grupu vadītāji:

Elīna Sedleniece

Madara Līduma

Edgars Andersons

Tamāra Kabakova

FlyMeAway ir SIA Baltic Ad Hoc īpašumā esoša preču zīme. 

“Baltic Ad Hoc” SIA
Reģ. Nr.  40103224329
Juridiskā adrese: Mazā Piena iela 11-3, Rīga, LV-1045
Faktiskā adrese: Mukusalas iela 41B, Rīga, LV-1004
Banka: Swedbank
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV13HABA0551024811025

www.flymeaway.lv
www.kaboverde.lv
www.azorusalas.lv