Par galamērķiPar ceļojumuEkskurs. programmaViesnīcaPirkt !


Heresas pilsētas ekskursija un vīna darītavas apmeklējums
17. novembris

10:00 ierašanās Heresas de la Fronteiras lidostā
Izbraukšana uz viesnīcu tiem, kas nedodas ekskursijā

Izbraukšana ekskursijā no lidostas
Pirmās dienas ekskursijas laikā apskatīsim Heresas pilsētas vēsturisko centru - tās Alkazaru (  12.gs. būvēto cietoksni) un visu, kas tajā atrodas - mošeju, arābu pirtis, dārzus, dzirnavas, astoņstūraino torni, utt.
Pēc pusdienām apmeklēsim vīna darītavu „  Tio Pepe”, kur mums pastāstīs par vīna darināšanas procesu, parādīs vīna uzglabāšanas pagrabus, mākslas galeriju,   kā arī ekskursijas noslēgumā varēsim degustēt kādu no slavenajiem Heresas vīniem.
(Ekskursijas ilgums ~4 stundas)

Cena: 60 € 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Alkazarā un vīna darītavā
Kadisa un Vehera de la Frontera
18. novembris

09:00 izbraukšana no SPA Cadiz Plaza 4* viesnīcas 
09:15 izbraukšana no Monte Puertatierra 4* viesnīcas 

Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Kadisas vecpilsētu – tās viduslaiku kvartālus, atsvišķas vietas, kas saglabājušās no feniķiešu un romiešu laikiem, veco katedrāli un citu populārākos pilsētas apskates objektus.
Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Veheru de Fronteiru – ciematu, kurā labi saglabājusies arābu laika arhitektūras paraugi. Kājām izstaigāsim ar aizsargsienu apjozto agrajos viduslaikos izveidoto teritoriju.
(Ekskursijas ilgums ~8 stundas)

Cena: 65€
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Kadisas katedrālē
Flamenko
18. novembris 

20:30 izbraukšana no SPA Cadiz Plaza 4* viesnīcas 
20:45 izbraukšana no Monte Puertatierra 4* viesnīcas  

Flamenko, kas tiek arī saukts par „ čigānu blūzu”, ir Andalūzijai raksturīgs mūzikas žanrs, kas sevī ietver dziedāšanu, dejošanu, palmas jeb ritmisku plaukšķināšanu un, protams, arī ģitāras spēli. Klasiskajā izpratnē flamenko tika izpildīts spontānā Spānijas čigānu kopā sanākšanas reizē un bija atkarīgs no izpildītāja noskaņojuma un spējas brīvā interpretācijā paust neslēptas kaislības. Greznais flamenko tērps, kas bagātīgā izvēlē atrodams gandrīz ikvienā apģērbu veikalā, tikai pasvītro izpildītāja virtuozitāti un raksturu. 
No 2010. gada flamenko ir iekļauts cilvēces mutvārdu un nemateriālā kultūras mantojuma meistardarbu sarakstā. 
Piedāvājam apmeklēt vienu no Kadisas pašiem poulārākajiem flamenko priekšnesumiem krodziņā „ La Cava”. ( Priekšnesuma ilgums ~1.5 h) 

Cena: 40 EUR 
Cenā iekļauts: transports, flamenko priekšnesums, viens alkoholisks dzēriens
Ekskursija uz Seviļu
19. novembris 

09:00 izbraukšana no Monte Puertatierra 4* viesnīcas 
09:15 izbraukšana no SPA Cadiz Plaza 4* viesnīcas 

Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, Zelta torni, kurā saglabāti nozīmīgas liecības par pilsētas navigācijas vēsturi, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vinu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Cena: 80€
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālē un Zelta tornī
Ekskursija uz Gibraltāru
20. novembris 

09:00 izbraukšana no Monte Puertatierra 4* viesnīcas 
09:15 izbraukšana no SPA Cadiz Plaza 4* viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Gibraltāru, pa ceļam vērojot Āfrikas krastus, kas paveras otrpus šaurumam.
Galamērķī apmeklēsim Gibraltāra klinti, tās dabas rezervātu, kur mitinās magoti – Gibraltāra pētiķi. Apskatīsim Herkulesa stabus un Sv. Miķeļa alas, kas ir vienas no skaistākajām Eiropā un ar lielisku akustiku, kas piemērota dažādu koncertu un citu pasākumu norisei. Gibraltāra klintī apmeklēsim arī Princeses Karolīnas artilērijas bateriju, kas Gibraltāra aizsardzībai te tika izvietota 1732. gadā.
Ekskursijas noslēgumā interesentiem būs iespēja apskatīt 2. Pasaules kara tuneļus  (par papildus maksu) vai pilsētas centru.
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Cena: 80€
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts) 

Ieceļošanai Gibraltārā Latvijas valsts nepilsoņiem ir nepieciešama vīza! Vīzas izmaksas nav iekļautas ekskursijas cenā un tās noformēšanu jākārto Lielbritānijas vēstniecībā Rīgā. Detalizēta informācija pa tālruni 67774700.

17:30 izbraukšana no viesnīcas uz lidostu
20:15 izlidošana uz Rīgu
Papildpakalpojums - ceļojuma apdrošināšana
AS ERGO ceļojuma apdrošināšana - Apdrošināšanas noteikumi

Iegādājoties šo polisi, lūdzu, nosūtiet savu personas kodu uz flymeaway@flymeaway.lv!

Polises cena:  5 EUR