Pārlekt uz galveno saturu
04.05.2019
Rīga 05.00 - 07.15 Nante
08.05.2019
Nante 22.00 - 02.00 Rīga

Cena par tiešo lidojumu (Air Baltic jauno Airbus 220-300) uz Nanti turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, ēdināšana, bagāža (20 kg nododamā un 8 kg rokas)

Cena par tiešo lidojumu (Air Baltic jauno Airbus 220-300), transferu un 4 naktis 3* viesnīcā Ibis Nantes Centre Tour Bretagne divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 130 EUR

Pirmā iemaksa 200€! Lidojums ar Air Baltic!

IZPĀRDOTS!

 

Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas - valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, izsmalcinātiem ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem un elegantiem kūrortiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem - pasaules lielāko pasažieru kuģu un lidmašīnu ražotnēm.

 

 •  

  Vēsturiskās Bretaņas hercogistes centrs Nante, atrodas Francijas ziemeļrietumos - pussalā, kas atgādina teiksmaina dzīvnieka galvu un ko apskalo Atlantijas okeāns. Mūsdienu Francijas administratīvais iedalījums iekļāvis Nanti Atlantijas Luāras departamentā, kā pēdējo svarīgāko Luāras ielejas pieturas punktu, pirms upe ietek okeānā. Tā formāli vairs neatrodas Bretaņas provinces sastāvā, tomēr desmit gadsimtus ilgušais kopējais liktenis, ceturto lielāko Francijas pilsētu nemainīgi saista ar bijušo vareno hercogisti.

  Uz ziemeļiem no pilsētas plešas Luāras ielejai raksturīgie zemie pakalni, bet uz dienvidiem vietums purvaina zemiene. Senāk pilsētu dēvēja arī par Rietumu Venēciju, jo to caurauda Luāras pieteku, mazu upīšu un kanālu tīkls, kuras 20. gadsimtā tika aizbērtas, uzbūvējot virs tām plašas avēnijas.

  Luāras upe vienmēr ir bijusi robežškirtne gan arhitektūrai, gan arī lauksaimniecībai. Tas īpaši labi redzams Nantē, ko Luāras upe sadala divās daļās. Uz dienvidiem no pilsētas atrodas ciemati, kas būvēti Vidusjūras stilā ar lēzeniem terakotas jumtiem un kur atrodas galvenais Muskadē vīna ražošanas reģions, bet uz ziemeļiem - Ziemeļfrancijai raksturīgās ēkas ar šauriem, stāviem šīfera jumtiem un plašām ganībām gaļas lopiem un rūpīgi kultivētām platībām- dārzeņu lielražotājiem.

  Pilsētu ap 70. gadu pirms mūsu ēras dibināja senie ķelti, kuri apzinājās vietas stratēģiskās priekšrocības Luāras upes krastā – tikai 56 km attālumā no Atlantijas okeāna piekrastes. Slavenās pagātnes laikā pilsēta uzkrāja milzu bagātības, pateicoties kuģubūvei, vergu tirdzniecībai un koloniālajām ekspedīcijām.

  Kaut arī 15. gadsimtā Nante bija Bretaņas hercogu mājvieta, pēc hercogistes pievienošanās Francijai 1532. gadā, par provinces galvaspilsētu kļuva Renne. Tomēr līdz pat Franču revolūcijai lielākā daļa Francijas vergu tirdzniecības noritēja tieši caur Nanti, kas kļuva par valsts lielāko ostu. Pusgadsimtu pēc Lielās franču revolūcijas, kas nesa sev līdzi ekonomikas lejupslīdi, Nante atkal sāka uzplaukt, pateicoties kuģubūvei, zvejniecībai un pārtikas ražošanai. Industralizācijas noriets pagājušā gadsimta beigās, deva vietu pakalpojumu sfērai, kurā pašlaik ir nodarbināta lielākā daļa pilsētnieku.

  Nante ir vairākkārt saņēmusi apbalvojumus par dzīves kvalitāti, ko tā spēj nodrošināt saviem 30 000 iedzīvotājiem, kā arī 2013. gadā kļuvusi par Eiropas Zaļo galvaspilsētu – Eiropas komisija augstu novērtēja pilsētas pūles piesārņojuma un kaitīgo izmešu samazināšanā kā arī zaļās zonas paplašināšanā.

   

  FlyMeAway iesaka

   

  13. gadsimtā būvētā Bretaņas hercogu pils, kas pilnībā restaurēta un atvērta apmeklētājiem. Tajā mājvietu radis Vēstures muzejs, kas atraktīvā veidā ved savus apmeklētājus cauri Nantes pilsētas vētrainajai dzīvei daudzu gadsimtu garumā

  Nantes katedrāle – balta, gotiskās mežģīnēs tērpta celtne, kuras celtniecība aizņēma 400 gadus un kurā atroda marmorā tērpta Bretaņas pēdējā hercoga atdusas vieta

  Ile de Nantes ( Nantes sala) -350ha liela teritorija, kurā izvietotas dažādas futūristiska izskata izklaides vietas un objekti ( seni angāri, kas pārvērsti par modernās mākslas izstāžu zālēm, doki, kas kļuvuši par restorāniem, un galvenā izklaide – milzīga, 12 m augsta, mehāniska ziloņa skulptūra, kam var uzkāpt mugurā un pavizināties, apskatot tuvējo apkārtni)

  Botāniskais dārzs, ar ļoti plašu krājumu visdažādāko eksotisko ziedu un augu, „aptiekas dārziņu” un ēnainām pastaigu taciņām. Tā septiņos hektāros atrodamas ap 10000 dažādu augu sugas, „Palmu māja” uzbūvēta 19. gadsimta stikla un metāla struktūru tradīcijās, divas siltumnīcas atvēlētas orhidejām, un reizi gadā ziedos atplaukst 220 gadus veca magnolija

  Le Lieu unique (Unikālā vieta) – vecajā Biskvītu fabrikā 2000. gadā atvērtais nacionālais mūsdienīgās mākslas un mūzikas centrs, kas zem viena jumta apvieno izstādes, koncertus, cirkus izrādes, literāros lasījumus un filozofiskās debates. Tajā gandrīz ik dienu notiek kāds interesants pasākums, kura autori cenšas pieturēties pie centra dibinātāju mērķa – saplūdināt dažādas artistiskas formas, nojaukt robežas starp radošās izpausmes viediem kā arī skatuvi un publiku

  Bretaņas slavenā dēla Žila Verna muzejs, kurā apskatāmi rokraksti un rakstniekam piederējušie priekšmeti

  Passage Pommeraye- 1843. gadā uzbūvētā iepirkšanās arkāde, kurā ir ne tikai lieliski veikali ar pazīstamākajiem modes zīmoliem, bet kas ir arhitektūras šedevrs pati par sevi – ar neorenesanses skulptūrām, koka paneļiem un akmens apdari, dzelzs un stikla jumtu, kas piepilda galeriju ar gaismu

  Nantes kulinārija ir patīkams pārsteigums visiem zivju un jūras velšu cienītājiem, jo tās šeit pasniedz tik svaigas cik vien var būt. Nante ir dzimtene slavenajām Francijas pankūkām, bet „dzīves svinētājiem” iesakām Bretaņas austeres un vietējo Muskadē.

   

  Nantes Starptautiskā ziedu izstāde Floralies

  Notiek no 8. līdz 19. maijam, 2019

  „Ja dzīve ir tikai ceļš, tad vismaz iesēsim ziedus gar tā malām”

  Izstāde Floralies ir prestiža starptautiska ziedu izstāde, kas no 1956. gada katru piekto gadu notiek Nantē. Tajā piedalās vairāk nekā 200 ziedu un augu industrijas pārstāvju – gan profesionāļu gan amatieru- no visas pasaules, kurus vieno kopēja kaislība pret dārzkopību, botāniku, ainavu arhitektūru un dizainu. 12 dienu laikā izstādi, kas izvietota „La Beaujoire”parka apkārtnē, Erdres upes krastā, apmeklē vairāk nekā 100000 interesentu.  Ieejas biļetes cena: 20.50€

 •  

  Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas - valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, izsmalcinātiem ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem un elegantiem kūrortiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem - pasaules lielāko pasažieru kuģu un lidmašīnu ražotnēm.

  Videjā gaisa temperatūra: ap 19 - 21C dienā, ap 9 - 10C naktī, lietus iespējamība ~ 30%

  Jāņem līdz: vieglas virsdrēbes vakara pastaigām

  Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

  Valūta: EUR

  Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji

  Lidojumu izpilda avio kompānija Air Baltic ar A220-300 (CS300) tipa lidmašīnu. 

  Lidojuma ilgums: 

  Rīga - Nante: 3h 15 min  

  Nante  - Rīga: 3h 00 min 

  Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža  

  Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

  4. maijs, plkst. 07:15 no lidostas uz viesnīcu 
  8. maijs, plkst. 19:30  no viesnīcas uz lidostu

 • IZPĀRDOTS!
  Skatīties galeriju

  Ibis Nantes Centre Tour Bretagne ar brokastīm

  8.3 /10
  Check-in: 15:00
  Check-out: 12:00

   

  Mūsdienīgā viesnīca Ibis Nantes Center Tour Bretagne 3* atrodas Nantes pilsētas centrā – 10 min. gājiena attālumā no Nantes katedrāles un vecpilsētas. Viesnīcas istabās pieejams viss nepieciešamais: apkure/ gaisa kondicionieris, TV, fēns, bezmaksas WI-FI. Seifs atrodas viesnīcas reģistratūrā. Brokastis var ieturēt ēdamzonā līdzās reģistratūrai vai arī uz terases. Bārs piedāvā dzērienus un labu kafiju. Reģistratūrā var noīrēt velosipēdus, bet automašīnu – atstāt apakšzemes maksas stāvvietā vai uz ielas līdzās viesnīcai.

 • Nante maija svētkos kopā ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Nantes pilsētas ekskursija

  04.05.2019 09:00 no viesnīcas
  Cena: 50 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Nantes salas interaktīvo skulptūru izstādē. Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 29.04!
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursiju sāksim ar Nantes katedrāles un Bretaņas hercogu pils apskati. Tālāk dosimies pastaigā cauri 19. gs kvartālam un Karaliskajam laukumam, ar grezno strūklaku centrā. Iegriezīsimies arī Pomerejas pasāžā. Apskatīsim teātra ēku Gralina laukumā un Kambrona parku. Šeit kāpsim autobusā, lai brauktu uz Nantes salu un apskatītu interaktīvās skulptūras, kas radītas, iedvesmojoties no Žila Verna romāniem. Ekskursijas ilgums ~4 stundas

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 29.04!

  Aizvērt aprakstu
  Nante Lieldienās kopā ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Brissakas pils un Anžū apgabals

  05.05.2019 08:00 no viesnīcas
  Cena: 110 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Brissakas pilī, biļete braucienam ar kuģīti pa Luāras upi, samaksa par vīna darītavas apmeklējumu un Luāras ielejas vīna degustāciju, pusdienas ( vīns un ūdens iekļauts). Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 29.04!
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas pirmajā daļā dosimies apskatīt pašu augstāko pili Luāras ielejā, ko 11. gadsimtā uzbūvēja Anžujas grāfs . Pēc divam stundām, kas tiks pavadītas ceļā, nonāksim pie pils, kuru, tās septiņu stāvu un 203 istabu dēļ, sauc par Luāras ielejas Gigantu. Pēc pils apskates, sekos pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām dosimies vienas stundas braucienā pa Luāras upi, apskatot tās floru, faunu un brīnišķīgās ainavas, kas slīd garām. Ekskursijas noslēgumā viesosimies vīna darītavā, kur mums vispirms pastāstīs par vīna darīšanas procesu, bet pēc tam piedāvās nobaudīt lielisko Luāras ielejas baltvīnu. Ekskursijas ilgums ~11 stundas.

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 29.04!

  Aizvērt aprakstu
  IZPĀRDOTS!
  Nante maija svētkos kopā ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Saint Nazaire

  06.05.2019 09:00 no viesnīcas
  Cena: 105 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, kuģubūvētavas un lidmašīnu Airbuss rūpnicas apmeklējums, pusdienas ( vīns un ūdens iekļauts). Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 12.04!
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz kuģubūvētavu, kur divu stundu ekskursijas laikā, uzzināsim, kā tiek būvēti pasaulē lielākie kuģi. Pēc pusdienām restorānā, dienas otrajā pusē apmeklēsim Airbusu rūpnīcu, kur mums tiks parādīts, kā tiek ražotas un komplektētas vienas no pasaulē pazīstamākajām lidmašīnām. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 12.04!

  Visiem ekskursijas dalībniekiem līdzi jābūt derīgām pasēm vai ID kartēm un ekskursantu saraksts jāiesniedz 3 nedēļas iepriekš!

  Aizvērt aprakstu
  Nante Lieldienās kopā ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Rē salas apmeklējums

  07.05.2019 08:00 no viesnīcas
  Cena: 105 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, austeru audzētavas apmeklējums ar austeru un vietējo produktu degustāciju, La Pree forta apmeklējums, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts). Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 29.04!
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas laikā apmeklēsim Rē salu, kas atrodas Atlantijas okeānā un ar sauszemi savienota ar gandrīz 3 km garu tiltu. Sala atrodas Larošelas pilsētas tiešā tuvumā un tā ir 30km gara un 5 km plata. Rē salu apdzīvo 17, 6 tūkstoši salinieku un tā ir populāra Francijas iedzīvotāju vasaras atpūtas vieta. Rē salā vispirms apmeklēsim austeru audzētavu (Huitriere de Re), kur nogaršosim austeres un citus vietējos produktus. Pēc pusdienām vietējā restorānā, apskatīsim salas dabas ainavas ar melnām un baltām klintīm, kas paceļas pāri salas sāls ieguves reģionam un plašam dabas rezervātam. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim vecāko Rē salas fortu La Pree – vienu no aizsardzības būvēm, ko projektējis salvenākais Francijas militārais arhitekts Vobēns. Tā ir vienīgā salas aizsardzības būve, kas saglabājusies pēc protestantu un katoļu cīņam 1628. gadā. Ekskursijas ilgums ~11 stundas.

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 29.04!

  Aizvērt aprakstu
  Nante maija svētkos kopā ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Guerande un La Baule

  08.05.2019 08:00 no viesnīcas
  Cena: 100 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, sāls lauku apmeklējums un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts). Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 29.04!
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursija mūs vedīs uz Gerandes pussalu, kas jau no senseniem laikiem pazīstama ar sāls ieguvi. Mūsdienas absolūtais vairākums Mišelina zvaigžņoto restorānu šefpavāri Francijā, lieto tieši šeit iegūto sāli. Ekskursijas pirmās daļas laikā apskatīsim sāls ieguves laukus un mums parādīs sāls ieguves procesu. Vietējā informācijas centrā varēs apskatīt nelielu izstādi, kā arī noskatīties videofilmu. Pēc tam dosimies uz Gerandes pilsētu, kura ir viena no retajām Francijas pilsētām, kas lielā mērā saglabājusi savu viduslaikos veidoto izskatu. No 2004. gada Gerande kopā ar 120 citām pilsētām iekļauta Francijas nacionālajā tīklā „ Mākslas un vēstures pilsētas un reģioni”. Pilsētā tiks dots brīvs laiks. Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz piejūras kūrortu La Baule, kas 20. gadsimta sākumā Atlantijas okeāna piekrastē sāka ieskaut kilometriem garu, baltu smilšu klātu pludmali. Te apskatīsim Kazino un lielo viesnīcu rajonu kā arī greznās savrūpmājas un vasarnīcas. Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums - 29.04!

  Aizvērt aprakstu
 •  

  Informācija par ceļojumu un piedāvātajām ekskursijām ērtā formātā.  Viegli izprintēt vai nosūtīt draugiem!

Atpakaļ
Up