Pārlekt uz galveno saturu
17.10.2020
Rīga 07.35 08.50 Belgrada
20.10.2020
Belgrada 17.55 21.15 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Belgradu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (20 kg nododamā un 8 kg rokas)

Cena par tiešo lidojumu, transferu, 3 naktis 4* viesnīcā Hotel Royal Inn ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgo numuru 80 EUR.

Pirmā iemaksa 200 EUR! 

JAUNUMS!

Vai zināt, kas ir pasaules lielākā aveņu un plūmju ražotāja? Un kur mājo pasaulē daudzskaitlīgākā garausu pūču populācija? Pareizi – tā ir Serbija – maziepazītā Centrālo Balkānu valsts, kura šogad ierindota Lonely Planet visizdevīgāko galamērķu Top 10.

Serbija atrodas Centrāleiropas un Dienvidaustrumeiropas krustcelēs un robežojas ar astoņām citām valstīm. Izjūkot Dienvidslāvijas Federācijai, Serbija palikusi bez piekļuves jūrai, toties caur tās teritoriju plūst Donava – Eiropas lielākā upe. Valsts ziemeļus klāj līdzenumi, bet rietumos un dienvidos – kalnu masīvi. Serbijas raibās vēstures avoti meklējami Senajā Romā, Bizantijas un Osmaņu impērijās. Neskaitāmi Nacionālie un dabas parki rūpīgi sargā daudzas cilvēka saimnieciskās darbības nesabojātas teritorijas, kas bagātas ar dzīvniekiem un augiem, kas citās Eiropas valstīs balansē uz izzušanas robežas.

Te par lētu naudu var atpūsties minerālūdens vai slēpošanas kūrortos, apskatīt senas pilsētas – cilvēki Belgradas teritorijā dzīvo vismaz 7000 gadus, iepazīt klosterus un baznīcas, no kurām Sv. Savas baznīca ierindota starp pasaulē lielākajām reliģiskajām celtnēm, ļauties kuģītim vest Jūs pa Donavu uz Melnās jūras pusi, vai arī vienkārši izbaudīt Serbijas iedzīvotāju sirsnību un viesmīlību.

 • Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk Balkānu reģionam raksturīgā neskartā daba, senas pilsētas ar bagātu vēstures mantojumu, vietējo iedzīvotāju sirsnība un atsaucība, turklāt bez lieliem zaudējumiem personiskajam budžetam.

  Gaisa temperatūra: ap 14 C dienā, ap 6C naktī

  Laikapstākļi: lietus iespējamība 21%, vējains

  Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

  Valūta: 1EUR = 117.51RSD( Serbijas dinārs)

  Grupu ekskursijās pavadīs latviski un krieviski runājošs FlyMeAway grupas vadītājs.

  Atļautais bagāžas daudzums: 8 kg rokas bagāža un 20 kg reģistrētā bagāža

  Lidojumu izpilda avio kompānija Air Baltic ar C300 tipa lidmašīnu.

  Lidojuma ilgums:

  Rīga - Belgrada: 2h 15 min

  Belgrada - Rīga: 2h 20 min

 • Skatīties galeriju

  Hotel Royal Inn 4* ar brokastīm

  Check-in: 14:00
  Check-out: 11:00

  4* viesnīca Royal Inn izvietojusies Belgradas vēsturiskajā centrā, netālu no Nacionālā muzeja, Kalemegdana parka un cietokšņa. Līdzās viesnīcai ir sabiedriskā transporta pieturas, no kurām var aizbraukt uz jebkuru Belgradas rajonu.

  Viesnīcas istabās atrodams: apkure/ gaisa kondicionieris, seifs, fēns, minibārs, TV un WI-FI.

  Viesnīcā ir restorāns, kas piedāvā bufetes veida brokastis un vakariņas, kā arī bārs. Noīrēto automašīnu var atstāt līdzās viesnīcai par atsevišķu samaksu.

 • Tiešais reiss uz Belgradu, Serbiju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Belgradas pilsētas ekskursija

  17.10.2020 11.30 no viesnīcas
  Cena: 30 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pilsētas apskates ekskursijas laikā viesosimies Sv. Savas baznīcā, kājām izstaigāsim Belgradas vēsturisko centru: Republikas laukumu, Terazije laukumu, Tasmajdanas parku, Skadarlijas kvartālu, apskatīsim Albānijas pili, Nacionālo parlamentu un Belgradas pilsētas parlamentu, kā arī Sv. Marka baznīcu.

  Ekskursijas ilgums~ 4 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Tiešais reiss uz Belgradu, Serbiju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Fruska Gora, Sremski Karlovici, Petrovaradin un Novi Sad

  18.10.2020 09.00 no viesnīcas
  Cena: 65 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un degustācijas vīna darītavā un Medus muzejā, pusdienas (ūdens, viens dzēriens un kafija iekļauti).
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pirmā apstāšanās vieta šīs ekskursijas laikā, būs Fruska Gora – kalns, kur 16 gadsimtā tika uzbūvēts serbu ortodoksu klosteris. Tas kalpoja par apbedīšanas vietu visievērojamākajiem reģiona cilvēkiem. Klostera baznīcā varēs apskatīt vēlīnā viduslaiku periodā radīto ikonastāzi un dažas freskas.

  Pavisam netālu atrodas Sremski Karlovici – neoficiālā serbu galvaspilsēta Habsburgu valdīšanas laikā, kas pazīstama ar baroka arhitektūru pilsētas centrā un lieliskiem vīniem, kurus, pēc pilsētas apskates, nobaudīsim vietējā vīna darītavā.

  Pēc tam apskatīsim Petrovaradinas cietoksni, kuru Donavas piekrastes klintīs uzbūvēja Habsburgu dinastijas pārstāvji, lai aizsargātos pret turku iebrucējiem.

  Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim Novi Sad pilsētu, kas ir Vojevodinas autonomā apgabala galvaspilsēta. Pilsēta lepojas ar 19. gadsimtā būvētu centrālo daļu, muzejiem, izstāžu galerijām un stilīgiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri runā vienā no sešām pilsētas oficiālajām valodām.

  Ekskursijas ilgums~ 8,5 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Tiešais reiss uz Belgradu, Serbiju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Golubački cietoksnis, Djerdapa aiza un Lepenski Vir

  19.10.2020 08.00 no viesnīcas
  Cena: 90 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieejas maksa Golubačķi cietoksnī un Lepenski Vir kompleksā, pusdienas (viens dzēriens un tēja vai kafija iekļauti)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas sākumā apmeklēsim Golubački cietoksni – kas atrodas Donavas upes dienvidu krastā. Cietoksnis uzbūvēts 14. gadsimtā un viduslaikos kalpoja Ungārijas karalistes aizsardzībai pret Otomaņu impēriju. Cietoksnim ir 9 savstarpēji nesavienoti un apm. 25m augsti sargtorņi, kā arī viduslaiku freskas, kas apskatāmas tā centrālajā daļā.

  Pēc pusdienām dosimies izbraukumā ar kuģīti par Djerdapa aizu, kas ir viena no dziļākajām Eiropā un veido Serbijas lielāko Nacionālo parku. Uz kuģīša pavadīsim orientējoši 1 - 1,5 stundas.

  Ekskursijas noslēguma daļā apmeklēsim Lepenski Vir – nozīmīgu arheoloģisko izrakumu vietu. Ar jaunākajām zinātniskajām metodēm noteikts, ka šajā vietā izvietotā Mezolīta laikmeta apmetne un tai pieguļošie desmit ciemati ir izveidojušies apm. 9000 g. pirms Kristus un, tā kā organizēta cilvēku dzīve šajā vietā noritēja gadsimtiem, to var dēvēt par vienu no pirmajām Eiropas pilsētām.

  Ekskursijas ilgums ~ 12-13 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Tiešais reiss uz Belgradu, Serbiju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Kalemegdans un pazemes Belgrada

  20.10.2020 09.00 no viesnīcas
  Cena: 30 EUR
  Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa pazemes Belgradā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pēdējās dienas ekskursijas laikā ar kājām dosimies uz Belgradas cietoksni, kas izvietojies brīnišķīgajā Kalemegdana parkā. Aplūkosim arī ievērojamus Belgradas vēstures pieminekļus - Viktors, Despota Stefana tornis un Zindana vārti ir tikai daži no tiem. Pazemes Belgrada atklās paslēptus objektus un nežēlīgo pagātni. Apskatīsim seno romiešu aku, Tito perioda militāro bunkeru, austriešu šaujampulvera glabātuvi, ar romiešu sarkofāgiem, ziedojumu altāriem un kapakmeņiem. Dzirdēsim gida stāstījumu par seno Belgradu. Apmeklēsim dziļas alas, kur senāk glabāja pārtiku un vīnus.

  Ekskursijas ilgums ~ 3.5 stundas

  Aizvērt aprakstu
 •  

  Informācija par ceļojumu un piedāvātajām ekskursijām ērtā formātā.  Viegli izprintēt vai nosūtīt draugiem!

 • Atsākoties starptautiskajiem lidojumiem, aktuāli ir jautājumi par drošību lidostā, lidojuma laikā un galamērķī. Tā kā pirmie rudens reisi nav aiz kalniem, FlyMeAway komanda ir apkopojusi aktuālo informāciju par dažādiem drošības pasākumiem, kas jāievēro lidostā un lidojuma laikā, ar mērķi informēt savus ceļotājus un mazināt COVID-19 izplatības risku. Informācija bloga sadaļā tiks regulāri papildināta un atjaunota, lai mēs visi būtu zinoši un varētu justies droši  savā izsapņotajā FlyMeAway gada nogales  galamērķī.

  Klikšķini šeit - Ceļosim droši, būsim informēti!

  Ceļosim droši, būsim infromēti!

Atpakaļ
Up