Перейти к основному содержанию

CITĀDS FlyMeAway

Pastāvēs, kas pārvērtīsies! (Rainis, 'Zelta Zirgs')

Un mēs, FlyMeAway, arī maināmies, laikam ejot. 2024. gadā, sagaidot savu 15. dzimšanas dienu, piedzīvojam būtiskas izmaiņas ceļojumu un transporta nozarē.
Krievijas kara Ukrainā izraisītie piegādes ķēžu pārrāvumi, kā arī Covid pandēmijas sekmētais darbaspēka trūkums aviācijā krietni sarežģī lidojumu plānošanu uz FlyMeAway ceļotājus interesējošiem galamērķiem.

Orta Azoru salās, Samosas sala Grieķijā, Ohrida Ziemeļmaķedonijā: galamērķu saraksts, kurp vēlamies Jūs aizvest top arvien garāks, bet, pat sadarbojoties ar aviopārvadātājiem no Čehijas, Slovākijas un Polijas, FlyMeAway ne vienmēr rodas iespēja svētku garajās nedēļas nogalēs Jūs turp aizvest.

Mūsu ierastos un tik ērtos tiešos čarterlidojumus uz lieliskiem galamērķiem joprojām Jums ar prieku piedāvāsim garajās svētku nedēļas nogalēs - tā, lai varat atklāt pasauli, pēc iespējas īsāku laiku esot prombūtnē no darba. Taču līdztekus tiem organizēsim arī izmeklētus ceļojumus uz aizraujošām vietām nelielās grupās, izmantojot regulāros lidojumus. Pievērsīsim īpašu rūpību tam, lai lidojumu savienojumi būtu ērti, un, lai ceļā pavadītu pēc iespējas mazāk laika. Ceļojuma programmu piesātināsim ar autentiskiem piedzīvojumiem, kuri reizēm var būt zināmi tikai vietējiem iedzīvotājiem. Kā vienmēr, ceļā Jūs pavadīs viens no FlyMeAway grupu vadītājiem.

Sauksim to par Citādu FlyMeAway, ņemot vērā, ka pamata uzdevums nemainīgs: iespējami ērtākā veidā atklāt kopā ar Jums neparastus galamērķus.

Rainis lugā 'Spēlēju, dancoju' raksta: Gūt var ņemot, - gūt var dodot! Dodot gūtais - neatņemams!

Lai Citāds FlyMeAway dod prieku Jums un mums! 

Dakara Senegāla Ceļojums

Dakāra un Senegāla janvāra nogalē ar RIU Baobab 5* all inclusive viesnīcu

30.01.2024 Rīga 18:50 06:20 Dakāra
06.02.2024 Dakāra 21:00 10:45 Rīga

Cena iekļauts: Turkish Airlines lidojums Rīga-Stambula-Dakāra//Dakāra-Stambula-Rīga, siltā ēdināšana un dzērieni pārlidojumu laikā, transfers uz/no viesnīcas, sešas naktis 5* RIU Baobab divvietīgā istabā ar skatu uz okeānu un ar all inclusive ēdināšanu, kā arī BALTA Zelta ceļojuma apdrošināšanas polise (līdz 69 gadu vecumam!). Komplekta cenā ir iekļauta arī agrā iereģistrēšanās numurā 31. janvārī (~ pl. 9.00 no rīta) un vēlā izrakstīšanās (pl.17.30) 6. februārī!

Ceļojums uz Ortu un Piku Azoru salās

Noslēpumainās Azoru salas Faiala un Piku Lieldienās

28.03.2024: Rīga 12.35 15.20 Lisabona 29.03.2024: Lisabona 08.00 09.45 Orta
01.04.2024: Piku 10.25 13.55 Lisabona 16.15 22.35 Rīga

Cenā iekļauts: airBaltic lidojumi Rīga-Lisabona-Rīga, Azores Airlines lidojumi Lisabona-Orta un Piku-Lisabona, transfers uz/no viesnīcām, ekskursiju programma Ortas un Piku salās ar vietējo angliski runājošu gidu, četras naktis viesnīcā ar brokastīm (viena nakts Lisabonā 4* viesnīcā Ramada Lisbon, viena nakts Ortā 4* viesnīcā Azoris Faial Garden un divas naktis Piku salā 4* viesnīcā Caravelas), trīs pusdienas un vakariņas (vienas Ortā, divas Piku), kā arī ERGO premium ceļojuma apdrošināšanas polise (līdz 80 gadu vecumam!). 

Up