Tallina 20.35 - 21.20 Akureiri
Akureiri 01.55 - 08.40 Tallina
līdz 31.05!

-
-
-
+24
-
Rudens brīvdienas Ziemeļislandē (no Tallinas)
-
Namaskard karstie avoti
-
Forest lagoon
-
Dettifoss ūdenskritums
-
Glaumbēra saimniecība
-
Ektafiskur zivju rūpnīcas degustācija
-
Akureiri pilsēta
-
Dimmuborgir lavas parks
-
Zirgu fermas apmeklējums
-
Akureiri pilsēta
-
Dettifoss ūdenskritums
-
Dimmuborgir lavas parks
-
Godafoss ūdenskritums
-
Forest lagoon
-
Skagafjords
-
Godafoss ūdenskritums
-
Grjotagja pazemes ala
-
Siglufjords Jūras muzejs
-
Forest lagoon
-
Myvatn ezers
-
Myvatn ezers
-
Myvatn ezers
-
Namaskard karstie avoti
-
Namaskard karstie avoti
-
Skutustadir pseidokrāteri Myvatn ezerā
-
Skutustadir pseidokrāteri Myvatn ezerā
-
Skagafjords
Īslande ir viena no savdabīgākajām pasaules valstīm – līdzīgas tai nav nevienas. Tā valdzina ar neskartu dabu un iespēju būt klāt „pasaules rašanās procesos”. Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” sajūsmina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.
-
Ceļojums piemērots: visiem, kas mīl iespaidīgus ziemeļu dabasskatus, neskartas un neparastas vietas.
Gaisa temperatūra: +3C līdz +5C dienā, 0C līdz -2C naktī
Ūdens temperatūra Meža lagūnā (Forest Lagoon): 38C līdz 40C, Mivatna ezera ģeotermālajās vannās: 36C līdz 40C
Laikapstākļi: ļoti mainīgi – stiprs vējš, slapjš sniegs ar lietu var uznākt vairākas reizes dienā
Jāņem līdzi: siltas, ūdens un vēja necaurlaidīgas drēbes, cimdus, siltas galvassegas, tūristu apavus ar neslīdošu zoli, peldkostīmus lagūnu apmeklējumam.
Laika starpība ar Latviju: 3 stundas
Grupu pavadīs latviski, igauniski, angliski un krieviski runājošs FlyMeAway grupas vadītājs.
Visās ekskursijās vietu skaits ir ierobežots un tās vadīs vietējais angliski runājošs gids!
Lidojumu izpilda aviokompānija airBaltic ar Airbus A220-300 tipa lidmašīnu.
Lidojuma ilgums:
Rīga - Akureiri: 3h 45 min
Akureiri - Rīga: 3h 45 min
Atļautais bagāžas apjoms : 10 kg rokas bagāža + 23 kg reģistrētā bagāža
Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
17. oktobris, plkst. 21:20 no lidostas uz viesnīcu
21. oktobris, plkst. 23:40 no viesnīcas uz lidostu
Valūta: 1 EUR = ~ 145 Islandes kronas (ISK)
Norēķināties vislabāk ar bankas kartēm.
Ieceļošanas noteikumi
Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem nav nepieciešama ieceļošanas vīza, ar uzturēšanos līdz 3 mēnešiem 6 mēnešu laikā. Pases derīguma termiņam ir jābūt vismaz 3 mēneši. Latvijas pilsoņi var ieceļot Islandē ar eID karti, savukārt nepilsoņiem ceļošanai ir nepieciešama pase.
-
Īslandei pieder viena no jaunākajām pasaules salām – Surtsija, kas radās pagājušā gadsimta 60. gados, pēc gandrīz 4 gadus ilguša zemūdens vulkāna izvirduma.
Eiropas otrā lielākā sala atrodas Atlantijas okeāna ziemeļos, gandrīz pusceļā starp Eiropu un Ziemeļamerikas kontinentu, tikai mazliet uz dienvidiem no polārā loka. Īslandes kopējā platība ir apm. 103,000 km2 un gandrīz 2/3 no valsts 320 tūkstošiem iedzīvotājiem dzīvo galvaspilsētā Reikjavīkā. Ģeogrāfiski tā nepieder nevienam no kontinentiem, bet politiski – Eiropai. Īslande atrodas uz Ziemeļamerikas un Eirāzijas tektonisko plātņu robežas ( starp citu, šīs plātnes attālinās viena no otras ar ātrumu apm. 2 cm gadā) un tāpēc tai raksturīga augsta vulkāniskā un ģeoloģiskā aktivitāte. Netālu plūstošā siltā Golfa straume padara salas klimatu mērenu un dzīvošanai daudz piemērotāku, nekā citas teritorijas, kas atrodas tajās pašās ģeogrāfiskajās koordinātās. Īslandes ekonomika balstās galvenokārt uz zvejniecību un zivjapstrādi, alumīnija un ferosilikona ražošanu. Pēdējos gados valsts ieņēmumus arvien vairāk papildina tūrisms – īpaši ekotūrisms un vaļu vērošana.
Līdz 2007. gadam Īslande bija viena no pasaules turīgākajām valstīm rēķinot kopproduktu uz vienu iedzīvotāju. Tas bija viens no argumentiem par labu faktam, ka iedzīvotāju vairākums nevēlējās iestāties ES, bet tikai darboties Eiropas ekonomiskās zonas sadarbības ietvaros.
2008. gada finanšu krīze Īslandi skāra kā vienu no pirmajām un sevišķi smagi. Sabruka banku sistēma, krita kronas kurss un valdība, kā arī sākās emigrācijas procesi. Šie pārbaudījumi mudināja valdību sākt iestāšanās procedūru un cerēt pievienoties ES ar 2012. gada 1. janvāri.
Vēsture
Pirmais pastāvīgais Islandes iedzīvotājs bija norvēģu jūrnieks Ingolfurs Arnarsons, kurš ieradās Īslandē 874. gadā un apmetās uz dzīvi vietā, kur pašlaik atrodas Reikjavīka. Viņam sekoja citi - galvenokārt norvēģu un ķeltu izcelsmes ļaudis. Līdz 930. gadam praktiski visa lauksaimniecībā izmantojamā zeme bija sadalīta un iedzīvotāji izveidoja Altingu – iedzīvotāju kopsapulci ar likumdošanas un tiesu sistēmas funkcijām, kas pazīstams kā pasaules visvecākais parlaments.
Pirmā gadu tūkstoša beigās iedzīvotāji tika pievērsti kristīgajai ticībai.
1262. gadā iekšējo nesaskaņu dēļ patstāvīga Īslandes valsts beidza pastāvēt, jo tika parakstīts līgums ar kuru tā nonāca Norvēģijas pakļautībā.
Kad 14. gs. beigās Kalmāras ūnija apvienoja Norvēģiju, Dāniju un Zviedriju, Īslande tika atdota Dānijai. Dažus nākamos gadsimtus tā kļuva par vienu no nabadzīgākajām teritorijām Eiropā ar skarbu klimatu, dabas katastrofām, regulāriem bada gadiem un divām mēra epidēmijām, kas 15. gs. katru reizi iznīcināja pusi no visiem iedzīvotājiem. 17.un 18. gs. Dānija Īslandē ieviesa stingrus tirdzniecības ierobežojumus, kas kavēja valsts attīstību.
18. gs. baku epidēmija nogalināja trešdaļu no visiem iedzīvotājiem, savukārt, Laki vulkāna izvirdums, kas iznīcināja lielāko daļu mājlopu un bija cēlonis postošam badam, cilvēku skaitu uz salas samazināja vēl par ceturtdaļu. 1
9. gadsimtā klimats uz salas arvien vairāk pasliktinājās un apmēram ceturtdaļa Islandes iedzīvotāju emigrēja, lielākoties uz Kanādu. Taču romantisma tendenču un nacionālās pašapziņas līmeņa pieaugums kontinentālajā Eiropā nokļuva arī līdz salai. Īslandes neatkarības kustības vadītājs kļuva Jons Sigurdsons. 1874. gadā Dānija atļāva Īslandei pieņemt savu konstitūciju un piešķīra zināmu autonomiju, kura tika paplašināta 1904. gadā.
1918. gadā tika noslēgts līgums uz 25 gadiem, kura rezultātā Īslande kļuva par neatkarīgu valsti Dānijas sastāvā, atstājot tās ziņā vairs tikai salas ārpolitikas īstenošanu.
2. Pasaules kara sākumā, kad Vācija okupēja Dāniju, Īslandes parlaments pasludināja, ka valsts pārņem Dānijas ārpolitiku. Taču mēnesi vēlāk Īslandes deklarēto neitralitāti pārkāpa britu armija, kas ieņēma salu. 1941. gadā salas aizstāvību uzņēmās ASV karaspēks, kas šeit palika līdz kara beigām.
Pēc līguma ar Dāniju termiņa beigām, Īslandē notika referendums, kura rezultātā tā kļuva par pilntiesīgu republiku.
1949. gadā Īslande kļuva par NATO dalībvalsti un nākošos 55 gadus šeit atradās ASV karabāze. Īslande ir vienīgā NATO dalībvalsts, kurai nav sava karaspēka.
Jāredz
Akureiri
Pilsēta Īslandes ziemeļos, saukta arī par „Īslandes ziemeļu galvaspilsētu”. Pirmo reizi Akureiri pieminēta 1562. gadā, taču tad te atradās tikai dāņu tirgotāju noliktavas. Tirgotāji bija izvēlējušies šo vietu ērtās, neaizsalstošās ostas un auglīgās, lauksaimniecībā izmantojamās zemes dēļ. Taču viņi te uzturējās tikai vasaras mēnešos, rudenī atgriežoties savā mītnes zemē.
Tikai 1778. gadā šeit tika uzbūvēta pirmā dzīvojamā māja un ap šo laiku Akureiri pastāvīgi bija apmetušies 12 iedzīvotāji. Astoņus gadus vēlāk Dānijas karalis Akurei ri līdz ar piecām citām Islandes apdzīvotām vietām piešķīra pilsētas statusu, cerot tādējādi uzlabot islandiešu dzīves apstākļus. Tomēr Akureiri ilgu laiku karaļa cerības neattaisnoja un iedzīvotāju skaits šeit nepalielinājās. Tāpēc 1836. gadā municipālais statuss pilsētai tika atņemts un atdots tikai pēc gandrīz trīsdesmit gadiem, kad islandieši sāka izmantot lielisko ostu un dāņu tirgotāju iesākto labās lauksaimnieciskās zemes apstrādi.
19. gs. vietējie zemnieki sāka veidot kooperatīvu organizāciju, kas nodarbojās ar tirdzniecisko vienošanos izstrādi ar dāņu tirgotājiem un kurai bija liela nozīme pilsētas tālākā attīstībā un uzplaukumā.
20. gadsimtā pilsēta auga galvenokārt tādēļ, ka iedzīvotāji masveidā pārcēlās no lauku rajoniem uz urbanizētajām teritorijām. Tirdzniecība un pakalpojumu sniegšana kļuva par vienu no svarīgākajiem nodarbošanās veidiem. 1987. gadā tika atvērta Akureiri universitāte un šeit atklāja arī RES – Atjaunojamās enerģijas zinātnes skolu.
21. gs. sākumā palielinājās zvejniecības nozares loma pilsētas ieņēmumu gūšanā, jo divu lielāko Islandes zivjapstrādes uzņēmumu darbība šeit paplašinājās. Hrisey, otrā lielākā Islandes sala, kas atrodas 35km attālumā no Akureiri 2004. gadā tika administratīvi pievienota Ziemeļu galvaspilsētai. Hrisey dzīvo ap 200 iedzīvotāju un, atrodoties tikai 15 min. brauciena ar prāmi attālumā, tā ir kļuvusi par populāru putnu vērošanas vietu.
Akureiri nav tikai izejas punkts neskaitāmām ekskursijām Islandes fantastiskās neskartās dabas aplūkošanai – pašā pilsētā atrodas daudz ceļotājiem interesanta. Jāpiemin Botāniskais dārzs, kurā, neskaitot Islandes floras paraugus, kuplo ap 8000 svešzemju augu, Vecpilsēta, baznīca, Mākslas muzejs, peldbaseins, kas atrodas zem klajas debess un kurš saņem ūdeni no termālajiem avotiem, 18 bedrīšu golfa laukums un sacensības Artic open, kā arī neredzamo pilsētas iemītnieku – elfu un rūķu dzīve.
Myvatn ezers
Sekls ezers (dziļākajā vietā ap 4 m) Islandes ziemeļu vulkāniskajā apgabalā. Tas radies vulkāna darbības rezultātā vairāk nekā 2300 gadus atpakaļ. Apkārtējā ainavā vērojami sastingušās lavas krāvumi un pīlāri, kas veido visdažādākās formas. Tā apmēram 50 salas patiesībā ir t.s. pseidokrāteri. Ezers un tā apkārtne ir ārkārtīgi bagāta ar dažādām ūdensputnu pasugām – īpaši pīlēm. Savukārt no ezera iztekošā upe – Laxa – pārpilna ar brūnajām forelēm un Atlantijas lašiem. Karstie avoti, kas atrodas Myvatn ezera austrumu piekrastē, radījusi iespēju veldzēties dabiskos minerālūdens baseinos cauru gadu. Ezers un tā apkārtne iekļauta Īslandes dabas rezervātu sarakstā.
Husavika
Neliela pilsētiņa Īslandes ziemeļos pie Sjalfandi līča. Vēsturiskajā „Īslandes Apmešanās grāmatā” minēts, ka zviedrs Svavarssons bija pirmais, kas šeit pavadīja ziemu ap 870. gadu. Pilsēta ir ievērojama kā galvenais vaļu vērošanas centrs Īslandē. Husavikā atrodas arī Vaļu muzejs un pasaulē vienīgais Peņu muzejs, kura kolekcijā ir 209 eksponāti no 46 dažādiem dzīvniekiem. Muzeja patrons P. Arasons ir novēlējis pēc savas nāves muzejam pirmo Homo Sapiens ķermeņa šīs daļas paraugu.
Siglufjordur
Neliela zvejnieku pilsētiņa pašos Īslandes ziemeļos ļauj izbaudīt „Zelta drudža” laika atmosfēru. Tā atrodas tāda paša nosaukuma šaura fjorda malā un kopš seniem laikiem tās ekonomisko izaugsmi nodrošināja siļķu zvejniecība. Pilsētā atrodas lielākais Īslandes jūrniecības muzejs, kas 2004. gadā ieguvis Eiropas muzeju balvu. Maigais klimats un apkārtējā ainava vilina daudzus pārgājienu mīļotājus.
Iesakām: neaizmirst mājās peldkostīmu!
-
Смотреть галерею
Viesnīca Hotel Kea 3* ar brokastīm
3* viesnīca Kea atrodas klusā gājēju ieliņā Akureiri pilsētas centrā līdzās Eijafjordur fjordam un piecu minūšu gājiena attālumā no Akureiri baznīcas, Botāniskā dārza un publiskā baseina.
Mūsdienīgās istabas piedāvā visu nepieciešamo viesu atpūtai- apkuri, plakanekrāna satelītkanālu TV, fēnu, bezmaksas WI-FI, piederumus tējas vai kafijas pagatavošanai. Seifs un koplietošanas dators atrodas viesnīcas reģistratūrā.
Viesnīcā ir terase, kā arī bārs un restorāns, kur varēs nobaudīt brokastu bufeti, pusdienas un vakariņas. Noīrēto automašīnu bez papildus samaksas un bez iepriekš veiktas rezervācijas varēs novietot uz ielas līdzās viesnīcai.
Par papildus samaksu (230 EUR par numuru) ir iespēja iegādāties vēlo izrakstīšanos no numura 21.oktobra vakarā līdz plkst 23.40.
Komplekta cenas dažādu tipu numuriem:
Vienvietīgais numurs: 1199 EUR
Trīsvietīgais numurs: (2 pieaugušie + 1 bērns līdz 11.99 gadu vecumam): pieaugušie katrs maksā 799 EUR, bērns - 599 EUR
Trīsvietīgais numurs: (3 pieaugušie): pirmie divi pieaugušie maksā 799 EUR, trešais pieaugušais - 699 EUR
Četrvietīgs numurs: (2 pieaugušie + 2 bērni līdz 11.99 gadu vecumam): pieaugušie katrs maksā 799 EUR, katrs bērns - 649 EUR.
Ja vēlaties iegādāties četrvietīgu numuru, aicinām nosūtīt visu ceļotāju vārdus, uzvārdus un izvēlētos pakalpojumus uz flymeaway@flymeaway.lv rēķina sagatavošanai!
Mājas lapā četrvietīga numura rezervācija nav iespējama!
-
Смотреть галерею
Akureiri pilsētas apskates ekskursija un Ziemassvētku vecīša māja
18.10.2025 09.00 no viesnīcasЦена: 50 EURCenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumiПосмотреть описание Закрыть описаниеDienas pirmajā daļā gida pavadībā ar kājām izstaigāsim Akureiri pilsētu, kas tiek uzskatīta par Islandes ziemeļdaļas neoficiālo galvaspilsētu. Akureiri izvietojusies līdzās gleznainam fjordam un pazīstama ar savu aktīvo kultūras un mākslas dzīvi. Viens no apmeklētākajiem Akureiri apskates objektiem ir botāniskais dārzs, kur var apskatīt pārsteidzoši daudz augu, kas lieliski aug tuvu Polārajam lokam. Nedaudz ārpus Akureiri pilsētas atrodas Ziemassvētku vecīša māja, kurp dosimies ar autobusu un kur apmeklētāju acīm paveras brīnišķīga burvju pasaule. Varēs apskatīt Islandes Ziemassvētku vecīša dzīvesvietu un iepirkties rotājumu un dāvanu veikalā.
Ekskursijas ilgums ~ 2.5 stundas.
Закрыть описаниеСмотреть галерею-
Meža lagūna (Forest Lagoon)
-
Meža lagūna (Forest Lagoon)
-
Meža lagūna (Forest Lagoon)
-
Meža lagūna (Forest Lagoon)
-
Meža lagūna (Forest Lagoon)
-
Meža lagūna (Forest Lagoon)
Meža lagūnas apmeklējums
18.10.2025 15.00 no viesnīcasCenā iekļauts: transports, ieejas maksa Meža lagūnā un dvielisПосмотреть описание Закрыть описаниеDienas otrajā daļā varēs apmeklēt Meža lagūnu (Forest Lagoon) – silto avotu baseinus zem klajas debess. Vienlaikus pavērsies skats uz Islandes garāko fjordu un brīnišķīgajiem mežiem, kas iekļauj lagūnu. Ekskursijas ilgums ~ 3 stundas.
Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 31. maijam, DĀVANĀ Meža lagūnas (Forest Lagoon) apmeklējums 75 EUR vērtībā!
Закрыть описаниеСмотреть галерею-
Siglufjords
-
Siglufjords
-
Siglufjords
-
Siglufjords Jūras muzejs
-
Siglufjords Jūras muzejs
-
Siglufjords Jūras muzejs
-
Auganes ciemats
-
Ektafiskur zivju rūpnīca
-
Ektafiskur zivju rūpnīcas degustācija
Arktiskie ziemeļi, Siglufjords un Hauganesa
19.10.2025 09.00 no viesnīcasЦена: 190 EURCenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Siļķu muzejā, pusdienas restorānā un vizīte Ektafiskur zivju rūpnīcāПосмотреть описание Закрыть описаниеEkskursijas laikā gida pavadībā dosimies uz ziemeļiem, lai izbaudītu elpu aizraujošas ainavas un uzzinātu par Islandes šīs daļas vēsturi. Brauksim pa piekrastes līkumotajiem ceļiem pa Eijafjordu un Troļļu pussalai pavērsies skati uz kalniem – t.s. „Islandes Alpiem” un plašo okeānu. Ceļa galamērķis ir vēsturiskā siļķu zvejas pilsēta Siglufjords, kas atrodas dramatiskā fjordā, Islandes stāvo ziemeļu kalnu pašā tālākajā malā. Pēc ierašanās, dosimies uz dažādus apbalvojumus saņēmušo Siļķu laikmeta Jūras muzeju. Te mums pastāstīs stāstu par XX gs. t.s. siļķu bumu, kas vienas diennakts laikā pārvēta Siglufjorda pilsētu par rosīgu kopienu un, pēc dažu vēsturnieku domām, palīdzēja Islandes iedzīvotājiem kļūt par modernu nāciju. Te varēsim izpētīt ekspozīciju, kas izvietota trīs muzeja ēkās un pēc tam nobaudīt tradicionālo vietējo rudzu maizi ar marinētu siļķi, piedzerot vietējā stiprā alkohola mēriņu. Pēc pusdienām vietējā restorānā dosimies uz Akureiri cauri tradicionālajiem zvejnieku ciematiem Olafsfjordu un Dalvīku, lai auganes ciematā apmeklētu Ektafiskur zivju rūpnīcu. Te varēsim apskatīt zivju apstrādes procesu, kā arī drosmīgākajiem būs iespējams pagaršot fermentēto haizivi, uzdzerot vietējo brūvējumu.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Закрыть описаниеСмотреть галерею-
Zirgu fermas apmeklējums
-
Glaumbēra saimniecība
-
Skagafjords
-
Skagafjords
-
Zirgu fermas apmeklējums
-
Víðimýri – viena no retajām vēl saglabātajām velēnu baznīcām Islandē
-
Skagafjords
-
Glaumbēra saimniecība
-
Skagafjords
-
Glaumbēra saimniecība
Skagafjords
20.10.2025 09.00 no viesnīcasЦена: 165 EURCenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, Glaumbēra Tautas muzeja apmeklējums, zirgu fermas apmeklējums un zirgu priekšnesumi, pusdienasПосмотреть описание Закрыть описаниеAr autobusu apmēram stundu būs jābrauc uz Skagafjordu – vietu, kas pazīstama ar zirgaudzēšanu un vēsturi. Pieturēsim Glaumbēra muižas saimniecībā, lai apskatītu no XVIII gs. saglabājušos tradicionālo Islandes velēnu māju. Šeit var sajust, kā Islandē dzīvoja senos laikos. Starp citu, Glaumbēra muiža, bija iedvesmas avots pazīstamās austrāliešu rakstnieces Hannas Kentas romānam „Apbedīšanas rituāli”. Nākošā pietura būs pie Víðimýri – vienas no dažām vēl saglabātajām velēnu baznīcām Islandē. To varēs apskatīt no ārpuses. Tālāk dosimies uz zirgu fermu, kur mums tiks pastāstīts par īpašo Islandes zirgu šķirni, kas aizņem lielu daļu katra islandieša sirdī jau no pirmajiem salas apdzīvošanas gadiem.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Закрыть описаниеСмотреть галерею-
Dettifoss ūdenskritums
-
Dettifoss ūdenskritums
-
Dettifoss ūdenskritums
-
Grjótagjas alas
-
Grjótagjas alas
-
Mīvatna ezera dabiskās vannnas
-
Mīvatna ezera Skútustaðir pseidokrāteri
-
Mīvatna ezers
-
Mīvatna ezers
-
Namaskarð ģeotermālais lauks
-
Namaskarð ģeotermālais lauks
-
Namaskarð ģeotermālais lauks
-
Dimmuborgiras lavas lauks
-
Dimmuborgiras lavas lauks
Mīvatna ezers, Dettifosa ūdenskritums un Dabiskās vannas ģeotermālajā ūdenī
21.10.2025 11.00 no viesnīcasЦена: 230 EURCenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas un ieejas maksa Mīvatna Dabiskās vannas ģeotermālajā ūdenī (dvielis iekļauts)Посмотреть описание Закрыть описаниеEkskursiju sāksim vispirms apskatot Godafossa ūdenskritumu. Pēc tam dosimies uz Mīvatna ezeru, kur aplūkosim Skútustaðir pseidokrāteri, Dimmuborgiras lavas veidojumus, Grjótagjas plaisu un Nāmaskarð ģeotermālo lauku. Pēc tam apskatīsim Eiropas spēcīgāko ūdenskritumu Dettifosu, kurš tek cauri pārsteidzošai ainavai, kuru veidojuši katastrofāli plūdi apm. trīs tūkstošu gadu atpakaļ. Turpat līdzās apskatīsim arī Hafragilsfosa ūdenskritumu, pirms pagriezīsimies atpakaļ uz Akureiri. Pa ceļam uz viesnīcu piestāsim arī pie Mīvatna dabiskajām vannām, kuras izbaudīsim siltā ģeotermālajā ūdenī.
Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas.
Закрыть описаниеТрансфер из Риги в аэропорт Таллина
17.10.2025 17.10 pl. 14.00 no Rīgas centra//22.10 pl. 8.40 no Tallinas lidostasЦена: 60 EURВ цену входят: Трансфер Рига - Таллинн - РигаПосмотреть описание Закрыть описаниеЗа дополнительную плату предлагаем трансфер из Риги в аэропорт Таллина 28 декабря в 00.30 и обратно 1 января в 00.45
Закрыть описание