Pārlekt uz galveno saturu
 • Ceļojumu apdrošināšanas noteikumi

  Piedāvājam iegādāties mūsu sadarbības partnera AS ERGO standarda ceļojuma apdrošināšanas polisi. 

  ! Neviena no ERGO piedāvātajām ceļojumu apdrošināšanas programmām saistībā ar COVID vīrusu pagaidām nekādas izmaksas nesedz! Šī informācija ir aktuāla uz 2020.gada jūliju! Iespējams,nākotnē būs izmaiņas, sekojiet līdzi informācijai!


  Apdrošinātie riski                     Apdrošinājuma summa (EUR)

   

  Medicīniskā palīdzība

  Medicīniskie izdevumi                                            70 000
  Zobārstniecība                                                       700
  Repatriācija slimības/ nāves gadījumā                  70 000
  Med. transports ārzemēs                                       70 000
  Med. transports mītnes zemē                                350
  Tuvinieka ierašanās un uzturēšanas izdevumi      10 500
  Cietušā pavadītāja izdevumi                                  10 500
  Bērna evakuācija                                                   10 500
  Apbedīšanas izdevumi ārzemēs                            10 500
  Telefona sarunu izdevumi                                       70
  Transporta izdevumi, lai turpinātu ceļojumu           700

  Nelaimes gadījumi
  Nāve                                                                       5 000
  Invaliditāte                                                              5 000
  Ceļojuma dokumenti                                              100

   

  *ERGO Ceļojumu apdrošināšanas noteikumi Nr.CA05-2018

  Polises cena: 1 EUR / dienā

   

  Kāds ir šis apdrošināšanas veids?

  Ceļojumu apdrošināšana ir brīvprātīga apdrošināšana. Ceļojumu apdrošināšanas mērķis ir aizsargāt apdrošināto personu no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties neparedzētu notikumu rezultātā ceļojuma laikā.

  Kas tiek apdrošināts?

  • Neparedzēti izdevumi saistībā ar apdrošinātās personas pēkšņu veselības stāvokļa pasliktināšanos vai nelaimes gadījumu (piemēram, izdevumi par medicīnisko palīdzību, medicīnisko transportu, medikamentu iegādi, repatriāciju, ceļa izdevumi cietušā ģimenes loceklim vai apbedīšanas izdevumi)
  • Izdevumi saistībā ar nozaudētu vai nozagtu dokumentu atjaunošanu
  • Nelaimes gadījuma rezultātā iestājusies apdrošinātās personas nāve vai invaliditāte

  Kas netiek apdrošināts?

  • Klinšu kāpšana un alpīnisms
  • Lidošana ar bezmotora lidmašīnu, planieri, deltaplānu, paraplānu vai lēkšana ar izpletni
  • Atrašanās aktīvajā karadienestā vai citā militārā formējumā

  Vai ir kādi seguma ierobežojumi?

  Apdrošināšanas atlīdzība netiek izmaksāta par:

  • Apdrošināšanas gadījumiem, kas iestājušies pirms apdrošināšanas līguma noslēgšanas
  • Zaudējumiem, kurus kompensē aviokompānija, tūrisma firma vai cits pakalpojuma sniedzējs
  • Morālo kaitējumu
  • Materiālajiem zaudējumiem, par kuriem nav iesniegti zaudējumus apliecinoši dokumenti

  Kādas ir manas saistības?

  • Sniegt Apdrošinātājam patiesu informāciju un līguma darbības laikā rakstiski informēt par izmaiņām sniegtajā informācijā un/vai citiem risku paaugstinošiem apstākļiem
  • Ievērot saistošos, LR normatīvajos aktos noteiktos, apdrošināšanas līgumā pušu atrunātos noteikumus
  • Nekavējoties rakstiski informēt Apdrošinātāju par apdrošināšanas gadījumu vai notikumu, kura rezultātā varētu tikt izvirzīta prasība par zaudējuma atlīdzināšanu
  • Pildīt Apdrošinātāja norādījumus, veikt pasākumus zaudējuma rašanās apstākļu noskaidrošanai un zaudējuma samazināšanai
 • Kādas pases ir derīgas ceļošanai?

  Pasu derīguma termiņi 

  Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

  Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. 

  Iesakām iepriekš sazināties ar attiecīgās valsts vēstniecību, lai precizētu tās noteiktās prasības ceļošanas dokumentam.

  CEĻOŠANAI NEDERĪGĀS PASES 

  Ceļošanai ir derīgas visas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, izņemot: 

  Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002.gada 30.jūnijam (ar ielīmētu fotokartīti); 

  Ceļošanai nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

  Personas apliecība (EID) ceļošanai:

  Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Gruzija, Horvātijā, Igaunijā, Īrijā, Islandē, Itālijā, Kiprā, Apvienotajā Karalistē (Lielbritānijā), Lietuvā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maltā, Melnkalnē, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā, Zviedrijā. 

  Detalizētāka informācija pieejama: 

  LR Ārlietu Ministrijas Konsulārā departamenta mājas lapā

   

 • Vai iepirkties internetā ir droši?

  Jā! FlyMeAway sadarbībā ar A/S Swedbank lieto Banklink pakalpojumu, t.i., sasaisti ar bankas interneta vietni, ko izmanto norēķinu veikšanai. Apstiprinot savu maksājumu kā jebkuru internetbankas maksājumu, Jūs izvairaties no nelāgās iespējas, ka kāds iepērkas ar Jūsu kredītkarti. Jūsu drošību pasargā divi internetbankas kodu līmeņi.    

  Šobrīd, izvēlētoties daļēju vai pilnu ceļojuma apmaksu, FlyMeAway lapā var norēķināties tikai A/S Swedbank internetbankas lietotāji. Ja Jums nav pieejama Swedbank internetbanka, tad aicinām veikt rezervāciju mūsu sistēmā un saņemto rēķinu apmaksāt no jebkuras bankas.

 • Vai bērni ceļo lētāk ar FlyMeAway?

  Ja Jūsu mazulis ceļojuma pēdējā dienā vēl nebūs sasniedzis divu gadu vecumu, viņš ceļos bez maksas. Ja viesnīcā ir iespēja izvietot istabā papildgultu, un Jūs esat trīs ceļotāji, tad sistēma Jums automātiski piedāvās izmitināšanu ar atlaidi Jūsu atvasei. Ja gribat līdzi ņemt vairāk kā vienu bērnu, parasti piedāvājam ģimenes numuru, kura izcenojumu un pieejamību ir iespēja noskaidrot, rakstot mums uz flymeaway@flymeaway.lv.

 • Vai pirkumu var papildināt, mainīt?

  Jā, pirkumu var mainīt, pievienojot papildus pakalpojumus tajā reizē, kad veicat galējo apmaksu par braucienu. Tā kā plāni var mainīties, nedēļu līdz izbraukšanai piedāvājam bezmaksas pakalpojumu "vārda maiņa". Veicot vārda maiņu mazāk kā nedēļu pirms izbraukšanas, maksa 15 EUR/par personu. Ja nelidosiet paši, aizsūtīsiet ceļojumā draugus!

 • Kā nenokavēt ekskursijas galamērķī? Kā atrast transfera autobusu?

  FlyMeAway lidojumus vienmēr pavada kompetents grupas vadītājs, kas koordinē ekskursiju un transferu organizāciju galamērķī.

  Pulcēšanās uz ekskursijām notiek viesnīcas vestibilā, ja vien nav norādīts savādāk. Ceļotāju pienākums ierasties vismaz pāris minūtes ātrāk, jo gids un autobusa vadītājs kavētājus negaidīs! 

 • Kas iekļauts cenā?

  www.flymeaway.lv Jums piedāvā iegādāties aviobiļeti, vai ceļojumu komplektu ar iespēju iegādāties ekskursijas. Aviobiļetes cena ir par lidojumu turp un atpakaļ, tā ir galējā cena, kurā iekļauti nodokļi un nodevas, degvielas piemaksas, bagāžas pārvadāšana aviokompāniju noteiktajos standarta svara ierobežojumos. Nekādu piemaksu! Ceļojuma komplekta cena ietver arī naktsmītni ar brokastīm (ja vien nav norādīts savādāk). Lūdzu ņemiet vērā, ka www.flymeaway.lv sākumlapa uzrāda cenu par ceļotāju divvietīgā numurā. Ceļotājs, kas vēlēsies vienvietīgu istabu, maksās dārgāk. Ja brauksiet trijatā, tad katrs ceļotājs maksās mazāk vai līdzvērtīgi publicētajai sākumcenai (atkarībā no galamērķa).

 • Kā ceļot vislētāk ar FlyMeAway?

  Vislētāk ceļot, iegādājoties aviobiļeti www.flymeaway.lv un pārējo ceļojumu organizējot pašiem. Uzticami interneta veikali, piemēram, www.hostelworld.com, piedāvā naktsmītnes jauniešu viesnīcās par visai mazu samaksu, turklāt, atsauksmju sistēma ļauj novērtēt objektīvo pakalpojuma kvalitāti. Ja izvēlaties FlyMeAway vai partneru piedāvāto pakalpojumu, varat būt droši, ka iegādājaties lētāko iespējamo naktsmītni dotajā kategorijā. Tas tādēļ, ka grupas rezervācijām viesnīcas piemēro ievērojamas atlaides. 

 • Privātuma politika

  Personas datu izmantošana

   

  Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679 (turpmāk tekstā – Regula).

   

  Tādus personas datus, kā, piemēram, vārds, dzimšanas datums, dzimums, adrese, e-pastu un tālruņa numuru, kurus Jūs norādiet, kad pasūtiet ceļojumu vai citus pakalpojumus, izmantojot tīmekļa vietni, tālruni vai apmeklējot mūsu ofisu, FlyMeAway apstrādās un izmantotos zemāk minēto darbību veikšanai. Tā var būt personiska informācija saistībā ar Jūsu pasūtījumu, piemēram, galamērķi, iegādātajiem papildus pakalpojumi u.c.

   

  Personas dati var arī tikti izmantoti, lai izpildītu saistības, ko nosaka likums un normatīvie akti, piemēram, attiecībā uz drošības jautājumiem. Informācijas apstrādē var tikt izmantoti arī dati no komunikācijas Jūsu un FlyMeAway starpā. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu ceļojumam nepieciešamo datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

   

  FlyMeAway var arī, ja vien Jūs no tā neesiet pats atteicies, izmantot personīgo informāciju tiešā mārketinga vajadzībām, piemēram, e-pasta ziņu vēstulēm ar dažādiem piedāvājumiem par pakalpojumiem no FlyMeAway.

   

  Iesniedzot iepriekšminēto informāciju Jūs piekrītiet, ka FlyMeAway apstrādās Jūsu personas datus paredzētajiem mērķiem.

   

  FlyMeAway mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. FlyMeAway ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nonākšanu trešo pušu rīcībā.

   

  Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

Up