Pārlekt uz galveno saturu
28.12.2022
Tallina 07.00 - 09.40 Porto
01.01.2023
Porto 18.25 - 00.45 Tallina

Cena par tiešo lidojumu no Tallinas uz Porto turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkoda, bagāža (15 kg nododamā un 5 kg rokas).

Cena par tiešo lidojumu no Tallinas, transferu, 4 naktis 4* viesnīcā Vila Galé Porto divvietīgā istabā ar brokastīm,pilsētas nodoklis un Jaunā gada vakariņas 31.12 ar dzērieniem. Piemaksa par vienvietīgu istabu 200 EUR. 

Ceļojuma komplekta cenā iekļautas Jaunā gada vakariņas 31.12 ar dzērieniem! Transfers uz/no Tallinas lidostas pieejams par papildus maksu.

Pirmā iemaksa 200 EUR!

IZPĀRDOTS!

Jūs, protams, varat iztikt apskatot tikai brīnišķīgo Portugāles galvaspilsētu Lisabonu, kur viss ir domāts cilvēku ērtībām, vai arī gozējoties Algarves lieliskajās pludmalēs, taču patiesā šīs zemes garša būs izjūtama Porto – pilsētā ar neatkārtojamu vecā un jaunā, tipiskā un pārnacionālā harmoniju, ar Douru upi, kas lēni izlīkumojusi cauri majestātiskiem, vīnogulāju terašu apjoztiem kalniem šeit sastopas ar Atlantijas okeānu, ar Dienvidu krāsainību un sajūtu, ka esat visā tajā iekšā, bet reizē – ka viss jums slīd garām kā sena, romantiska un burvīga filma.

 •  

  Porto ir otra lielākā Portugāles pilsēta, kas izvietojusies līdzās Douru upes ietekai Atlantijas okeānā. Tā tiek dēvēta par Ziemeļportugāles galvaspilsētu, un no šī vārda ir cēlies visas valsts nosaukums. Porto tiek uzskatīta par vienu no senākajām cilvēku apdzīvotajām vietām Eiropā, un tās vēsturiskā daļa 1996. gadā tika iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Porto dzīvo ap 220 tūkstošiem iedzīvotāju, bet kopā ar urbanizētajām teritorijām – 1,3 miljoni. 

  Vēsture 

  Pirmās vēsturiskās liecības arheoloģiskajos izrakumos datējamas ar 4. gs. p. Kr., kad romieši bija okupējuši Ibērijas pussalu. Tad Porto tika izmantota kā ļoti svarīga tirdzniecības osta un tranzīta mezgls starp Lisabonu un Bragu, kas atrodas pašos Portugāles ziemeļos. 

  711. gadā Ibērijas pussala nonāca arābu kontrolē un pagāja gandrīz 150 gadi līdz šīs zemes no mauriem atbrīvoja Vimara Peress, kristiešu karotājs no Portugāles ziemeļiem un Astūrijas karaļa vasalis Alfonss III.  Pēc arābu padzīšanas Peress 868. gadā šajā teritorijā nodibināja pirmo Portugāles grāfisti, kas kļuva par aizsākumu valsts izveidei. 1387. gadā Porto salaulājās Portugāles valdnieks Džons I ar Anglijas karaļa Edvarda III mazmeitu Lankasteras Filipu, tādējādi aizsākot visvecāko militāro aliansi pasaulē. 

  14. un 15. gs. lielu nozīmi ieguva Porto kuģu būvētavas, kuru darinājumi tika izmantoti slavenāko valsts vēstures lappušu – t.s. Atklājumu laikmeta laikā. No Porto 15. gs. kuģi devās iekarot mauru pilsētu Seutu Marokas teritorijā un izpētīt Āfrikas rietumu piekrasti. 

  1703. gadā tika noslēgts Anglijas un Portugāles tirdzniecības līgums, kurā galvenā loma tika dota Douru upes ielejā darinātajam stiprinātajam vīnam, kuru eksportēja uz Angliju. Pēc vīna sagatavošanas, tas tika transportēts uz Porto un ilgstoši šeit uzglabāts, lai uzlabotu tā garšas īpatnības un vēlāk kuģos aizvestu uz Angliju. No Anglijas tas izplatījās sākumā uz tās kolonijām un vēlāk citur pasaulē, tādējādi kļūdams par vienu no pazīstamākajām portugāļu precēm, kas nes Porto pilsētas vārdu. 

  19. gs. Porto kļuva pazīstama kā „neuzvaramā jeb neskartā pilsēta” – pie tās robežām tika sakauts Napoleona karaspēks, pēc tam tā sacēlās pret angļu klātbūtni un vēlāk – bija pirmajās cīnītāju rindās pret Portugāles karaļu absolūto varu. Porto iedzīvotāju nepakļāvība bija viens no svarīgajiem aspektiem cīņā, kas gala rezultātā noveda pie Portugāles republikas izveidošanās 1910. gadā. 

  Ekonomika 

  Porto vienmēr visā ir sacentusies ar Lisabonu. Arī ekonomika nav izņēmums, it īpaši izdevīgā ģeogrāfiskā izvietojuma dēļ. Tā kā Porto ir nozīmīgākā pilsēta Portugāles industrializētajā ziemeļrietumu daļā, šeit izvietojušies daudzu lielāko Portugāles uzņēmumu biroji. Porto ir mājvieta vienai no svarīgākajām Portugāles fondu biržām, populārākās portugāļu avīzes redakcijai, lielākajam dabas gāzes eksporta un izplatīšanas uzņēmumam, u.c. 

  Nedrīkst nepieminēt arī slaveno portvīnu, kas joprojām tiek uzglabāts Porto vīna pagrabu milzīgajās mucās un pēc tam – ar patinējumu klātajās pudelēs.  No Porto ostas jau sākot ar Viduslaikiem tika eksportēti ne tikai elegantie stiprinātie deserta vīni, bet arī cita Douru upes ielejā novāktā lauksaimniecības produkcija – žāvētie augļi, rieksti un olīveļļa. 

  FlyMeAway iesaka:

  Porto tilti 

  Porto ir pazīstama ar saviem tiltiem pār Douru upi, no kuriem slavenākais ir Eifeļa projektētais Donas Marijas dzelzceļa tilts, kura dzelzs konstrukcijām raksturīgs ievērojamā inženiera rokraksts. Tilts tika uzbūvēts pirms slavenākā Parīzes torņa. 

  Vecpilsēta 

  Porto vēsturiskajā centrā saglabājušās daudzas celtnes – it īpaši sakrāla rakstura, kuru dekorējumos atrodami grezni barokālā stila greznojumi. Zeltā rotātas ir Sao Francisco un Santa Clara baznīcas.  Porto katedrāle, savukārt, ir viens no vecākajiem un nozīmīgākajiem romāņu arhitektūras pieminekļiem Portugālē.  Vecpilsētā atrodami gandrīz visu arhitektūras stilu paraugi, taču ceļotājam visinteresantākās būs šaurās, tieši Portugālei raksturīgās ieliņas, ar tām pāri pārvilktajām auklām, uz kurām žāvējas veļa, vai arī koši krāsotās mājas pašā Douru krastā, kuras var vērot no kuģīša klāja, kas lēnām slīd pa straumi pretī Atlantijas okeānam.  Cais da Ribeira ir vēsturisks, tūristu iemīļotākais rajons pie Douru upes, kur iemalkojot portvīnu kādā no daudzajām kafejnīcām, vislabāk būs sajūtama šīs harizmātiskās viduslaiku pilsētas burvība. 

  Kristāla pils dārzi 

  Brīnišķīgs ainavu parks pilsētas centrā, kurā dominē milzīgs paviljons ar telpu koncertiem vai sporta pasākumiem. To ieskauj ezers, krāšņas puķu dobes un te savvaļā pastaigājas pāvi. 

  Kuimbra (Coimbra) 

  Pēc vēsturiskā nozīmīguma un romantiskās pievilcības, Kuimbra atpaliek vienīgi no Lisabonas un Porto. Tās senlaicīgās ēkas ir piekļāvušās kalna nogāzei, kas slejas pāri Mondegu upes līkumiem.  Kuimbras dzīvi vislielākā mērā ietekmē universitāte, kas ir viena no vecākajām augstākajām mācību iestādēm pasaulē. Tā savas durvis pirmajiem studentiem vēra 1290. gadā. Mūsdienās šeit mācās ap 70 pasaules valstu pārstāvju un universitātē atrodas viena no iespaidīgākajām bibliotēkām Portugālē. 

  Tomēr Kuimbra ceļotājam piedāvā apskatīt ne tikai universitāti ar tās iespaidīgajiem svētkiem un nakts dzīvi. Kā visās Portugāles pilsētās, viduslaiku arhitektūras meistardarbi te vērojami galvenokārt baznīcās. Kuimbrā tās ir divas katedrāles – Jaunā (17.gs) un Vecā (1170. g.), kā arī manuelīnu stilā būvētā Santa Cruz.  Kuimbrā atrodas lielākais Portugāles botāniskais dārzs, kas izveidots 18. gs. un ar savu terasveidīgo uzbūvi un eksotiskajiem augiem ir viens no skaistākajiem Eiropā. Pilsētā atrodas arī Portugal dos Pequenitos- jeb Portugāle miniatūrā, kurā apskatāma interesantāko ēku kolekcija no visas valsts.  Romantikas cienītājiem jāapmeklē Quinta das Lagrimas – mūsdienās viesnīca ar brīnišķīgiem dārziem, bet pirmsākumos karaliskās ģimenes medību muiža, ar kuru saistās stāsts par Portugāles Romeo un Džuljetu. 

  Braga 

  Pilsēta ir slavena ar savām vēsturiskajām celtnēm, pieminekļiem, dārziem un strūklakām, bet galvenokārt Braga pazīstama kā svarīgs reliģisks centrs, uz kurieni svētceļotāji devušies jau no 12. gadsimta. Tajos laikos, kā Portugāles arhibīskapa mītnes vieta, tā bija visas valsts reliģiskā galvaspilsēta. Bet arī pirms Portugāles valstiskuma izveidošanās, Bragai bija nepārvērtējama loma, kā Ibērijas pussalas ziemeļrietumu administratīvajam centram.  Bragā apskatāma 12. gs. Katedrāle un virkne citu baznīcu un reliģiska rakstura pieminekļu, bet galvenais arhitektūras šedevrs ir Bom Jesus baznīca ar brīnišķīgām, ar apustuļu statujām un citiem ticības simboliem smalki greznotām kāpnēm uz to. 

  Gimaraeša (Guimaraes) 

  Pilsēta tiek uzskatīta par mūsdienu Portugāles dzimšanas vietu. Šeit dzimis pirmais Portugāles karalis Dom Alfonso Henriques, kurš pilsētu pasludināja par galvaspilsētu. Pateicoties viņa pūlēm 1143. gadā Spānija atzina Portugāli kā atsevišķu karaļvalsti. Pilsētā jāapskata 10. gs. karaļa pils ar 8 torņiem un nocietinājumiem, atsevišķas skaistas baznīcas, bet galvenokārt, jāizjūt tās elpa, kur viduslaiku slavenā pagātne savijusies ar mūsdienu moderno pasauli. 

  Vila Real 

  Tras- o Montes provinces galvaspilsēta atrodas divu upju sateces vietā un ir kā sala apkārtējo lauku klusuma jūrā.  Šeit dzimis pazīstamais D. Cao, kurš 1482. gadā atklāja Kongo upi.  Pilsēta no senseniem laikiem ir bijusi populāra vasaras mītņu vieta pazīstamām portugāļu personām, tai skaitā karaliskajai ģimenei, kurai piederošo Palacio do Mateus projektēja itāļu arhitekts Nicola Nasoni. Ar barokāli greznu fasādi, krāšņi rotātām kāpnēm, statujām rotātu jumtu grezna dārza vidū, pils tiek uzskatīta par vienu no labākajām karaliskajām lauku mājām Eiropā.  Pilsētā jāapskata arī 15. gs. būvētā gotiskā katedrāle, baroka Sv. Pedru baznīca un N. Nasoni projektētā Jaunā kapela. 

  Viana du Kaštilu (Viana do Castelo) 

  Viana du Kaštilu bieži tiek raksturota kā pilsēta starp jūru, upi un kalniem. Tā atrodas pie Limas upes grīvas pašā Atlantijas okeāna krastā. Skaistie skati, gan uz okeāna plašumiem, gan uz zaļajiem pauguriem visapkārt tai, vienmēr pievilkuši atpūtniekus un tūristus. Iemīļotas ir arī zeltainās pludmales, kā arī daudzās liecības par pilsētas slaveno pagātni un nozīmīgumu Lielo Atklājumu laikmetā.  Pilsētas centru veido elegantais Republikas laukums ar 16. gs. darinātu strūklaku tā centrā, kam visapkārt izvietojušās senākās un nozīmīgākās celtnes – Misericordia baznīca un 16. gs. sākumā būvētā pilsētas domes ēka.  Netālu atrodas arī Santjagu du Barru pils ar nocietinājuma vaļņiem un Matriša baznīca ar diviem torņiem, apgleznotiem griestiem un ar roku rotātu flīžu kolekciju.  Mazliet ārpus pilsētas Santa Lučijas kalnā atrodas ne vien šai svētajai veltīta bazilika un seno ķeltu un ibēriešu apmetnes paliekas, bet arī viens no Portugāles labākajiem skatu punktiem, kur nekas neaizsedz mazliet vientulīgo, bet pārsteidzoši plašo horizontu. 

  Amarante 

  Pilsētas nosaukuma pamatu veido portugāļu darbības vārds „mīlēt”. Iespējams, ka tas saistīts ar Amarantes maģisko pievilcību, lepojoties ar tornīšiem rotātām ēkām, Tamigas upē slīgstošajiem koku zariem un to, ka pilsēta atrodas Portugāles bagātajā Miņu reģionā, kur tiek audzētas vīnogas vienīgajam pasaulē Zaļajam vīnam.  Pilsētas galvenā baznīca un klosteris nes Sv. Gonsalu vārdu, kurš 12. gs. bija pazīstams ar slimo dziedināšanu.  Amarantē dzimis arī viens no pirmajiem un ievērojamākajiem Portugāles māksliniekiem – Amadeu de Sousa Kardosu, kurš savas īsās dzīves laikā paspēja radīt starptautiski atzītus kubisma stilā veidotus gleznojumus, kuru kolekcija apskatāma ne vien vietējā muzejā, bet arī Parīzes mākslas galerijās. 

 •  

  Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk redzēt krāšņus dabasskatus un īpatnēju, tikai Portugālei raksturīgu arhitektūru, baudīt labus ēdienus un lieliskus vīnus, klausīties skumjus fadu dziedājumus, kā arī izjust kādreiz varenas impērijas bijušo spožumu.  

  Gaisa temperatūra: ap 14C-17C dienā, ap 10C naktī 

  Ūdens temperatūra: 12C 

  Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 50%, vējains 

  Jāņem līdz: ērti apavi, vēja un ūdensnecaurlaidīgu, siltu apģērbu/lietussargu 

  Laika starpība ar Latviju: 2 stundas 

  Grupu ceļojumā pavadīs latviski, angliski un krieviski runājošs FlyMeAway grupas vadītājs. 

  Atļautais bagāžas daudzums: 5 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža 

  Svarīgi! Rūpēs par savu un līdzcilvēku veselību,lidmašīnā lidojuma laikā iesakām lietot sejas aizsargmasku!

  Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

  Lidojuma ilgums: 

  Tallina - Porto: 4h 40 min 

  Porto - Tallina: 4h 20 min

  Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

  28. decembris, plkst. 09:40 transfers no lidostas uz viesnīcu 
  01. janvāris, plkst. 15:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

   

 • IZPĀRDOTS!
  Skatīties galeriju

  Viesnīca Vila Galé Porto ar brokastīm

  8.0 /10
  Check-in: 15:00
  Check-out: 12:00

  4* viesnīca Vila Galé Porto atrodas līdzās pašam pilsētas centram - desmit minūšu pastaigas attālumā no slavenās iepirkšanās ielas Rua de Santa Catarina un apmēram 20 min. gājienā līdz Doru upes piekrastes dzīvīgajam rajonam Ribeirai. Viesnīcas ēka celta 1999.gadā un atjaunota 2015.gadā. Metro stacija Campo 24 de Agosto atrodas līdzās viesnīcai un no tās ir ērti un ātri nokļūt pārējās pilsētas daļās. Viesnīcas istabās pieejams viss viesiem nepieciešamais: kondicionieris/apkure, platekrāna kabeļTV, bezmaksas WI-FI, fēns, bezmaksas higiēnas piederumi un minibārs. Par papildus maksu var noīrēt seifu numuriņā. Brokastu bufetes piedāvājumu un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā, bet dzērienus – bārā. Noīrēto automašīnu viesnīcas stāvvietā var atstāt par papildus samaksu. Ēkas augšējā stāvā izvietots plašais Satsanga SPA centrs ar apsildāmu iekštelpu baseinu, saunu, turku pirti, fitnesa zāli un džakuzi. No SPA centra logiem paveras skaisti skati uz Porto pilsētu. Viesnīcas viesiem ieeja SPA centrā ir bezmaksas, savukārt par papildus maksu ir pieejams plašs klāsts skaistumkopšanas pakalpojumu.

  Iegādājoties ceļojuma komplektu, Jaunā gada vakariņas (ar dzērieniem) viesnīcā 31.12 ir iekļautas cenā!

                                                                       

                                                                            JAUNGADA SVINĪBU ĒDIENKARTE

   

  SAGAIDĪŠANAS KOKTEILIS

  Maigas kanapē maizītes

  Mini eklēri ar kūpinātu lasi

  Mini groziņi ar dārzā audzētiem dārzeņiem

  Tempuras garneles ar vasabi

  UZKODA

  Spinātu krēmzupa ar cukīni, kokosriekstu pienu un medus grauzdiņiem

  ZIVS

  Omārs au gratin

  STARPĒDIENS

  Ananasu starpēdiens ar piparmētru, ingveru un laimu

  GAĻA

  Liellopa filejas, divu burkānu, cukīni un karamelizētu sīpolu sacepums ar pētersīļu emulsiju sarkanvīna etiķa mērcē

  DESERTS

  Aprikožu un apelsīnu ziedu ledene

  VAKARIŅAS

  Sieru plate ar grauzdētu maizi

  Gaļas plate

  Vārītu garneļu plate

  Šķēlēs sagrieztu augļu asorti

  Desertu plate

  Karstā šokolāde

  Tradicionālā portugāļu kāpostu zupa

  DZĒRIENI

  Dzirkstošais vīns

  Vīns

  Alus

  Liķieris

  Bezalkoholiskie dzērieni

  Ūdens

  Kafija

   

 • FlyMeAway Porto
  Skatīties galeriju

  Porto pilsētas ekskursija

  28.12.2022 11:00 no viesnīcas
  Cena: 75 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājošs gids, Portu vīna pagraba apmeklējums un vīna degustācija, pusdienas (vīns,kafija un ūdens iekļauts cenā)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Izcili ainaviskā novietojumā Douru upes grīvā, Portu vēsturiskais centrs – Ribeira – iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apskates ekskursija ietvers Aliado Avēniju, pilsētas centrālo ielu, un Sao Bento dzelzceļa staciju, kuras iekštelpu sienas glezno milzīgi portugāļu flīžu (azulejos) zīmējumi. Netālu pilsētas ainavā izceļas Klerižuša baznīca un tās atsevišķi stāvošais tornis - Nikolau Nasoni projektētā būve. Tuvāk upes malai Ribeirai apskatīsim Sanfransisa baznīcu, kuras altāris, šķiet, ir būvēts no tīra zelta, kā arī Portu biržas namu un Portu katedrāli. 

  Vilanovā de Gaijā (Portu piepilsētā, kas atrodas upes otrā krastā), ko ar Portu savieno slavenā Gustava Eifeļa projektētais tilts, būs iespēja ciemoties vienā no portvīna pagrabiem un degustēt portvīnu.

  Ekskursijas ilgums: aptuveni 5-6 stundas.

  Ekskursija un tās cena ir spēkā pie min. 20 personu lielas grupas!

  Aizvērt aprakstu
  Porto FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Gimaraeša un Braga

  29.12.2022 09:00 no viesnīcas
  Cena: 90 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājošs gids, ieejas maksa Gimaraešas Grāfu pilī, pusdienas (vīns, kafija un ūdens iekļauts cenā)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Šī ekskursija ved pa vietām, kas nozīmīgas visas Portugāles vēsturē. Gimaraeša ir portugāļu nācijas šūpulis un UNESCO pasaules mantojuma objekts. Gimaraešas pils bija pirmā Portugāles karaļa Dom Afonsu Henrikeša dzimtā vieta. Tās tuvumā atrodas Grāfu pils (15 gs). Pilsētas sirdi iezīmē Oliveiras laukums, kam vārdu devis vairākus simtus gadu sens olīvkoks tā centrā.

  Braga ir Portugāles garīgā galvaspilsēta. Bragas katedrālē apglabāti Portugāles pirmā karaļa Afonsu Henrikeša vecāki. Bragas tuvumā atrodas pasaulslavenā Bom Žesus baznīca, uz kuru ved pasakaini greznas itāļu neobaroka stilā izbūvētas kāpnes ar 17 kāpņu laukumiņiem, kurus grezno simboliskas strūklakas un Bībeles tēlu statujas. Nedaudz noplukušās un tajā pat laikā ārkārtīgi greznās kāpnes FlyMeAway prāt ir viens no skaistākajiem skatiem visā Portugālē.  Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas.

  Ekskursija un tās cena ir spēkā pie min. 20 personu lielas grupas!

   

  Aizvērt aprakstu
  Porto FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Douru ielejas ekskursija

  30.12.2022 09:00 no viesnīcas
  Cena: 95 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājošs gids, ieejas maksa Casa de Mateus dārzos un pusdienas (vīns, kafija un ūdens iekļauts cenā)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Douru ieleja ir UNESCO pasaules mantojuma objekts tās ainaviskuma un vēsturiskās nozīmes dēļ. Ekskursijā baudīsim skaistus skatus uz upi, kas vijas cauri vīnogulāju terasēm.

  Apskatīsim Amaranti, kas ir mazs, jauks ciematiņš ar skatu uz upi. Ekskursijā iegriezīsimies Vilarealā, kur atrodas greznā Kasa de Mateuš - muiža ar dārziem, kur savas vasaras brīvdienas mēdza pavadīt Portugāles karaliskās ģimenes. Tā būvēta 18. gadsimta sākumā un to ieskauj dārzi baroka stilā. Peso da Reguā atkal sastapsimies ar Douru raksturīgo kultūrainavu, kur vīnogulāju terases pakāpeniski nolaižas līdz upes malai. Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas.

  Ekskursija un tās cena ir spēkā pie min. 20 personu lielas grupas!

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway Porto
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Kuimbru

  31.12.2022 09:00 no viesnīcas
  Cena: 95 EUR
  Cenā iekļauts: transports, ieejas maksa Kuimbras universitātē, angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns, kafija un ūdens iekļauts cenā)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pilnas dienas ekskursiju iesāksim ar Busaku Nacionālā parka apmeklējumu, kas ir mājvieta ap 700 dažādu augu sugām no visas pasaules un kas pazīstams kā slavenākais Portugāles parks. Tā centrā atrodas manuelīnu stilā būvētā bijusī karaliskā vasaras rezidence, kurā tagad izvietojusies luksus viesnīca. 

  Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Kuimbru – vienu no vecākajām universitātes pilsētām Eiropā. Kuimbrā apskatīsim universitāti un pilsētas centru ar galvenajiem apskates objektiem - veco katedrāli un Santa Kružas klosteri.  Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas.  

  Ekskursija un tās cena ir spēkā pie min. 20 personu lielas grupas!

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway Porto

  Brauciens ar kuģīti pa Douru upi

  Cena: 15 EUR
  Cenā iekļauts: 50 min. brauciens ar kuģīti pa Douru upi
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Piedāvājam brauciena biļetes ar derīguma periodu 28.12 līdz 01.01.2023, klientam vēlamā datumā/laikā un individuāli pašam nokļūstot kuģīša atiešanas vietā!

  Kuģīša darba laiks: No pl.10:00 līdz pl.16:00 (atiet ik pēc ~10 min.)

  Kruīza ilgums: 50min

  Kuģīša tips: daļēji slēgts klājs

  Izbraukšanas vieta: „Pier Ribeira do Porto” (no viesnīcas apm 20 min kājām)

  Klasiskā, nepilnas stundas kruīza „ Seši tilti” laikā, dosimies lejup pa Douru upi, kur senais uzņēmums „Rabello laivas” palīdzēja portugāļu vīna tirgotājiem nogādāt produkciju līdz Portu un Vila Nova de Gaia. Tieši šajā vietā – starp Portu un Vila Nova de Gaia ir uzbūvēti seši brīnišķīgi tilti, kas savieno Douru upes abus krastus – Dom Luis I, Maria Pia, San Joao, Arrabida, Freixo, Do Infante ( no vecākā uz jaunāko). Izbaudot braucienu, no cita skata punkta paveras vairāki tūristu intereses objekti – Ribeiras vēsturiskā daļa, San Francisko baznīca, Biržas un Muitas ēkas, Portvīna muzejs, Masareluša baznīca, Douru grīva, makšķerēšanas vieta, Kristāla pils, Elektrisko mašīnu muzejs, Gaijas mols, portvīna pagrabi un Serra do Pillar klosteris.

  Aizvērt aprakstu
  Porto Jaunajā gadā no Tallinas

  Transfers no Rīgas uz Tallinas lidostu un atpakaļ

  28.12.2022 00.30 no Radisson Blu Latvija 4* viesnīcas
  Cena: 40 EUR
  Cenā iekļauts: transports no Rīgas centra līdz Tallinas lidostai un atpakaļ
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Par papildus maksu piedāvājam transferu no Rīgas centra līdz Tallinas lidostai 28.12 pl. 00.30 un atpakaļ 1.janvārī pl. 00.45 no Tallinas lidostas uz Rīgas centru.

  Aizvērt aprakstu
Atpakaļ
Up