Pārlekt uz galveno saturu

Pavasara brīvdienas Islandē ar Klettur Hotel 3*

17.05.2023
Rīga 08.00 - 09.10 Keflavika
21.05.2023
Keflavika 20.00 - 03.00 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Keflavika turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, dzēriens un bagāža (15 kg nododamā un 5 kg rokas)

Cena par tiešo lidojumu, transfēru un 4 naktis 3* viesnīcā Klettur 3* divvietīgā istabā ar kontinentālajām brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 280 EUR

Pirmā iemaksa 200 EUR!

IZPĀRDOTS!

Islande ir viena no savdabīgākajām pasaules valstīm – līdzīgas tai nav nevienas. Tā valdzina ar neskartu dabu un iespēju būt klāt „pasaules rašanās procesos”. Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.

Nedaudz ar humoru un nedaudz ar lielību saucam sevi par Islandes atklājējiem, jo pirmais FlyMeAway tiešais lidojums no Rīgas uz Keflavīkas lidostu izpildīts jau tālajā 2010. gadā.
Tam sekoja vesela ceļojumu sērija uz nupat iepazīto Uguns un ledus zemi. Kopā 15 reizes esam dedzīgi pētījuši, piedzīvojuši un, galu galā, dziļi iemīlējuši mītisko un neatkārtojamo Islandi, un šoreiz piedāvāsim, mūsuprāt, jaudīgāko grupas programmu, kuru pavadīs lieliskā gide un draudzene Taņa.

 •  

  Ceļojums piemērots: visiem, kas mīl iespaidīgus dabas skatus, neskartas un neparastas vietas

  Gaisa temperatūra: 7-10C dienā; 2-5C naktī

  Ūdens temperatūra Zilajā lagūnā: 38C

  Laikapstākļi: ļoti mainīgi - lietus var uznākt vairākas reizes dienā, nereti pūš spēcīgs vējš

  Jāņem līdz: siltas, ūdens un vēja necaurlaidīgas drēbes un apavus, peldkostīmus Zilās lagūnas apmeklējumam

  Laika starpība ar Latviju: 3 stundas

  Grupu  pavadīs latviski, angliski un krieviski runājošs FlyMeAway grupas vadītājs

  Lidojuma ilgums: 

  Rīga - Reikjavīka: 4h 10 min 

  Reikjavīka - Rīga: 4h 00 min 

  Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

  Svarīgi! Rūpēs par savu un līdzcilvēku veselību,lidmašīnā lidojuma laikā iesakām lietot sejas aizsargmasku!

  Transfera ilgums no Keflavīkas  lidostas uz Reikjavīkas pilsētu ~ 45 min.

  Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

  17. maijs, plkst. 09:10 no lidostas uz viesnīcu 

  21. maijs, plkst. 17:00 no viesnīcas uz lidostu  (tiem, kuri nebrauc pēdējās dienas ekskursijā)

  Valūta: 1 EUR = ~ 141 Islandes kronas (ISK) Norēķināties vislabāk ar bankas kartēm.

  Ieceļošanas noteikumi

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem nav nepieciešama ieceļošanas vīza, ar uzturēšanos līdz 3 mēnešiem 6 mēnešu laikā. Pases derīguma termiņam ir jābūt vismaz 3 mēneši. Latvijas pilsoņi var ieceļot Islandē ar eID karti, savukārt nepilsoņiem ceļošanai ir nepieciešama pase.

  No 25.02.2022. Islandē ir atcelti visi ar Covid-19 saistītie ieceļošanas ierobežojumi.

 •  

  Islandei pieder viena no jaunākajām pasaules salām – Surtsija, kas radās pagājušā gadsimta 60. gados, pēc gandrīz 4 gadus ilguša zemūdens vulkāna izvirduma. Eiropas otrā lielākā sala atrodas Atlantijas okeāna ziemeļos, gandrīz pusceļā starp Eiropu un Ziemeļamerikas kontinentu, tikai mazliet uz dienvidiem no polārā loka.

  Islandes kopējā platība ir apm. 103,000 km2 un gandrīz 2/3 no valsts 320 tūkstošiem iedzīvotājiem dzīvo galvaspilsētā Reikjavīkā. Ģeogrāfiski tā nepieder nevienam no kontinentiem, bet politiski – Eiropai. Islande atrodas uz Ziemeļamerikas un Eirāzijas tektonisko plātņu robežas ( starp citu, šīs plātnes attālinās viena no otras ar ātrumu apm. 2cm gadā) un tāpēc tai raksturīga augsta vulkāniskā un ģeoloģiskā aktivitāte. Netālu plūstošā siltā Golfa straume padara salas klimatu mērenu un dzīvošanai daudz piemērotāku, nekā citas teritorijas, kas atrodas tajās pašās ģeogrāfiskajās koordinātās.

  Islandes ekonomika balstās galvenokārt uz zvejniecību un zivjapstrādi, alumīnija un ferosilikona ražošanu. Pēdējos gados valsts ieņēmumus arvien vairāk papildina tūrisms – īpaši ekotūrisms un vaļu vērošana. Līdz 2007. gadam Islande bija viena no pasaules turīgākajām valstīm rēķinot kopproduktu uz vienu iedzīvotāju. Tas bija viens no argumentiem par labu faktam, ka iedzīvotāju vairākums nevēlējās iestāties ES, bet tikai darboties Eiropas ekonomiskās zonas sadarbības ietvaros. 2008. gada finanšu krīze Islandi skāra kā vienu no pirmajām un sevišķi smagi. Sabruka banku sistēma, krita kronas kurss un valdība, kā arī sākās emigrācijas procesi.

  Vēsture

  Pirmais pastāvīgais Islandes iedzīvotājs bija norvēģu jūrnieks Ingolfurs Arnarsons, kurš ieradās salā 874. gadā un apmetās uz dzīvi vietā, kur pašlaik atrodas Reikjavīka. Viņam sekoja citi- galvenokārt norvēģu un ķeltu izcelsmes ļaudis. Līdz 930. gadam praktiski visa lauksaimniecībā izmantojamā zeme bija sadalīta un iedzīvotāji izveidoja Altingu – iedzīvotāju kopsapulci ar likumdošanas un tiesu sistēmas funkcijām, kas pazīstams kā pasaules visvecākais parlaments. Pirmā gadu tūkstoša beigās iedzīvotāji tika pievērsti kristīgajai ticībai. 1262. gadā iekšējo nesaskaņu dēļ patstāvīga valsts beidza pastāvēt, jo tika parakstīts līgums ar kuru tā nonāca Norvēģijas pakļautībā.

  Kad 14. gs. beigās Kalmāras ūnija apvienoja Norvēģiju, Dāniju un Zviedriju, Islande tika atdota Dānijai. Dažus nākamos gadsimtus tā kļuva par vienu no nabadzīgākajām teritorijām Eiropā ar skarbu klimatu, dabas katastrofām, regulāriem bada gadiem un divām mēra epidēmijām, kas 15. gs. katru reizi iznīcināja pusi no visiem iedzīvotājiem. 17.un 18. gs. Dānija Islandē ieviesa stingrus tirdzniecības ierobežojumus, kas kavēja valsts attīstību. 18. gs. baku epidēmija nogalināja trešdaļu no visiem iedzīvotājiem, savukārt, Laki vulkāna izvirdums, kas iznīcināja lielāko daļu mājlopu un bija cēlonis postošam badam, cilvēku skaitu uz salas samazināja vēl par - ceturtdaļu. 19. gadsimtā klimats uz salas arvien vairāk pasliktinājās un apmēram ceturtdaļa Islandes iedzīvotāju emigrēja, lielākoties uz Kanādu. Taču romantisma tendenču un nacionālās pašapziņas līmeņa pieaugums kontinentālajā Eiropā nokļuva arī līdz salai. Islandes neatkarības kustības vadītājs kļuva Jons Sigurdsons. 1874. gadā Dānija atļāva Islandei pieņemt savu konstitūciju un piešķīra zināmu autonomiju, kura tika paplašināta 1904. gadā. 1918. gadā tika noslēgts līgums uz 25 gadiem, kura rezultātā Islande kļuva par neatkarīgu valsti Dānijas sastāvā, atstājot tās ziņā vairs tikai salas ārpolitikas īstenošanu. 2. Pasaules kara sākumā, kad Vācija okupēja Dāniju, Islandes parlaments pasludināja, ka valsts pārņem Dānijas ārpolitiku. Taču mēnesi vēlāk Islandes deklarēto neitralitāti pārkāpa britu armija, kas ieņēma salu. 1941. gadā salas aizstāvību uzņēmās ASV karaspēks, kas šeit palika līdz kara beigām. Pēc līguma ar Dāniju termiņa beigām, Islandē notika referendums, kura rezultātā tā kļuva par pilntiesīgu republiku. 1949. gadā Islande kļuva par NATO dalībvalsti un nākošos 55 gadus šeit atradās ASV karabāze. Islande ir vienīgā NATO dalībvalsts, kurai nav sava karaspēka.

   

  FlyMeAway iesaka

  Reikjavīka – Islandes galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Tā ir galvaspilsēta, kas atrodas vistālāk uz ziemeļiem. Izveidojusies valsts dienvidrietumos pie Faksafloji līča. Izņemot ziņas par pirmo salas pastāvīgo iemītnieku Ingolufru Arnarsonu, kas atrodamas „Islandes Apmešanās grāmatā”, nav vēsturisku datu par jebkādu iedzīvotāju koncentrāciju Reikjavīkas teritorijā līdz pat 18. gadsimtam, kad Dānijas karalis šo vietu piešķīra pirmo vilnas pārstrādes uzņēmumu celtniecībai. 1786. gadā 6 salas kopienām tika piešķirtas ekskluzīvas tirdzniecības atļaujas un Reikjavīka bija vienīgā, kura spēja tās paturēt. Šo gadu arī uzskata par pilsētas īsto rašanās gadu. 2008. gadā ievērojamais ASV dabas aizsardzības tēmām veltītais žurnāls „ Grist Magazine’s” savā 15 pasaules zaļāko pilsētu sarakstā pirmo vietu piešķīris Reikjavīkai. Un ne velti – pilsētai cauri tekošā upīte ir viena no ekskluzīvākajām lašu ķeršanas vietām.

  Zilā lagūna – ģeotermisks spa, kurā ūdens temperatūra sasniedz +39 grādus. Ūdens ir piesātināts ar dažādām vērtīgām ārstnieciskām minerālvielām, kuras ir Islandē nopērkamu kosmētisko līdzekļu sastāvā. Zilā lagūna atrodas 39 km attālumā no Reikjavīkas.

  Zelta aplis – populārākais tūristu maršruts īstiem dabas brīnumu baudītājiem. Tas ietver: Tigvetlira Nacionālo parku ( iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma objektu sarakstā), kurā vairāk nekā 1000 gadus atpakaļ dabas radītā ielejā kopā sanāca pirmā islandiešu tautas sapulce ( Altings) un kur atrodas Eirāzijas un Ziemeļamerikas tektonisko plātņu sadures vieta, Haukadalur jeb Geizeru ieleju – vienu no sešiem zemeslodes reģioniem, kuros var novērot šo ļoti reto dabas untumu, Gulfosu jeb Zelta ūdenskritumu ar divām brīnišķīgām kaskādēm un Kerizas vulkāna krāteri, kur verdošas lavas vietā pašlaik atrodas ezers.

  Salas Dienvidu piekraste ar tikai Islandei raksturīgo vulkānisko ainavu, senām, skarba izskata baznīcām, augstiem ūdenskritumiem un it kā no zemes izaugušām mājām ar velēnu jumtiem.

  Snaefellsenes pussala jeb „Islande miniatūrā”, kas atrodas pašos valsts rietumos apmēram 120 km attālumā no galvaspilsētas. Šeit atrodas Snaefellsjokula vulkāns, kas ir viens no valsts simboliem. Tā 1446 m augstā, sniegiem klātā virsotne skaidrā laikā saredzama pat no Reikjavīkas. Vulkāna apkārtne ir ietverta vienā no 4 Islandes Nacionālajiem parkiem. Pussalas ziemeļos atrodas vairāki nelieli zvejnieku ciemati, pie viena no kuriem uzsliets visaugstākais Rietumeiropas garo viļņu radio masts.

 • Skatīties galeriju

  Viesnīca Klettur ar kontinentālajām brokastīm

  8.2 /10
  Check-in: 15:00
  Check-out: 11:00

  3* viesnīca Klettur atrodas Reikjavikas pašā centrā, līdzās Laugavegur -galvenajai iepirkšanās ielai un Mākslas muzejam. Līdz tuvākajai pludmalei ir vien 20 min. gājiens kājām. Viesnīcas ziemeļnieciski iekārtotajās istabās ir viss nepieciešamais viesu ērtai atpūtai: apkure, TV, bezmaksas WI-FI, seifs un piederumi tējas un kafijas pagatavošanai. Katru rītu ēdamistabā var nobaudīt brokastu bufetes piedāvājumu, bet dzērienus un našķus iegādāties bārā. Viesnīcā pieejama spēļu istaba un biljards, kā arī valūtas maiņas punkts. Noīrēto automašīnu bez papildus maksas var novietot viesnīcas garāžā.

 • FlyMeAway ceļojums uz Islandi
  Skatīties galeriju

  Reikjavīkas pilsētas ekskursija (krieviski)

  17.05.2023 11.00 no viesnīcas
  Cena: 45 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un ieejas biļetes Perlanā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas pirmajā daļā iepazīsimies ar Reikjavīkas ievērojamākajiem apskates objektiem: Vecpilsētas centru, parlamentu, pilsētas domes ēku, moderno Harpas koncertzāli u.c.. Apskatīsim arī galveno Reikjavīkas atpazīstamības zīmi – Halgrimskirkjas baznīcu. Ekskursijas noslēgumā dosimies uz Perlanu – futūristisku, pērlei līdzīgu ēku pašā augstākajā Reikjavīkas vietā, kas sevī apvieno mūsdienīgu dabas muzeju, planetāriju, kafejnīcu un restorānu, kā arī 360 grādu apskates platformu, no kuras var pārredzēt visu Islandes galvaspilsētu.

  Ekskursijas ilgums: ~ 3 h

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway ceļojums uz Islandi
  Skatīties galeriju

  Reikjavīkas pilsētas ekskursija (angliski)

  17.05.2023 11.00 no viesnīcas
  Cena: 45 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un ieejas biļetes Perlanā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas pirmajā daļā iepazīsimies ar Reikjavīkas ievērojamākajiem apskates objektiem: Vecpilsētas centru, parlamentu, pilsētas domes ēku, moderno Harpas koncertzāli u.c.. Apskatīsim arī galveno Reikjavīkas atpazīstamības zīmi – Halgrimskirkjas baznīcu. Ekskursijas noslēgumā dosimies uz Perlanu – futūristisku, pērlei līdzīgu ēku pašā augstākajā Reikjavīkas vietā, kas sevī apvieno mūsdienīgu dabas muzeju, planetāriju, kafejnīcu un restorānu, kā arī 360 grādu apskates platformu, no kuras var pārredzēt visu Islandes galvaspilsētu.

  Ekskursijas ilgums: ~ 3 h

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 20 cilvēkiem.

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway ceļojums uz Islandi
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Borgarfjorduru (krieviski)

  18.05.2023 09.00 no viesnīcas
  Cena: 160 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas vietējā restorānā un ieejas biļetes islandiešu apmešanās centrā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas laikā dosimies uz salas rietumiem, izbraucot visgarāko zemūdens tuneli Islandē, kas izveidots zem fjorda, lai kā pirmo apskatītu interaktīvo islandiešu apmešanās centru jeb muzeju Borganesas pilsētā. Te redzēsim kā vikingi no Eiropas ziemeļiem veica bīstamus ceļojumus uz rietumiem, un ieradās Islandē, kur ierīkoja savas apmetnes. Tālāk ceļš vedīs salas iekšienē, garām Snorres Sturlusona - vispazīstamākā viduslaiku Islandes vadoņa, dzejnieka un vēsturnieka mājai, lai apskatītu divus no visskaistākajiem salas ūdenskritumiem –Hraunfossar un Barnfossar. Pēdējā apstāšanās vieta – Deildartunguhvers- visspēcīgākais un iespaidīgākais karstais avots Eiropā.

  Ekskursijas ilgums: ~ 8-9 h

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway ceļojums uz Islandi
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Borgarfjorduru (angliski)

  18.05.2023 09.00 no viesnīcas
  Cena: 160 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas vietējā restorānā un ieejas biļetes islandiešu apmešanās centrā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas laikā dosimies uz salas rietumiem, izbraucot visgarāko zemūdens tuneli Islandē, kas izveidots zem fjorda, lai kā pirmo apskatītu interaktīvo islandiešu apmešanās centru jeb muzeju Borganesas pilsētā. Te redzēsim kā vikingi no Eiropas ziemeļiem veica bīstamus ceļojumus uz rietumiem, un ieradās Islandē, kur ierīkoja savas apmetnes. Tālāk ceļš vedīs salas iekšienē, garām Snorres Sturlusona - vispazīstamākā viduslaiku Islandes vadoņa, dzejnieka un vēsturnieka mājai, lai apskatītu divus no visskaistākajiem salas ūdenskritumiem –Hraunfossar un Barnfossar. Pēdējā apstāšanās vieta – Deildartunguhvers- visspēcīgākais un iespaidīgākais karstais avots Eiropā.

  Ekskursijas ilgums: ~ 8-9 h

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 20 cilvēkiem.

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway ceļojums uz Islandi
  Skatīties galeriju

  Zelta aplis (krieviski)

  19.05.2023 09.00 no viesnīcas
  Cena: 125 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas vietējā restorānā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Tigvetlira Nacionālo parku, kas 2004. gadā iekļauts UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā un ir pats populārākais maršruts Islandē. Šo teritoriju, kas atrodas tāda paša nosaukuma ezera krastā ( vislielākais Islandē) sadala iespaidīgs kanjons, kas ir divu zemes tektonisko plātņu - Ziemeļamerikas un Eirāzijas saskares vieta. Nacionālajam parkam ir arī milzīga kultūrvēsturiska nozīme – te 290. gadā sapulcējās pasaulē pirmais demokrātiskais parlaments. Tālāk ekskursija vedīs uz Geizeru ieleju, lai apskatītu Strokkuru - geizeru, kas izšļāc verdošu ūdeni 30 m augstumā katras 5-7 minūtes un devis nosaukumu šī veida karstajiem avotiem visā pasaulē. Te apskatāmi arī mazi, verdoši un nepārtraukti burbuļojoši avoti. Dažu minūšu brauciena attālumā no Geizeru ielejas atrodas Gulfoss jeb Zelta ūdenskritums – viens no pašiem iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Te varēs vērot kā tūkstošiem tonnu ūdens gāžas dziļā aizā un pa dažādām takām nonākt līdz labākajiem fotogrāfēšanas punktiem. Ekskursijas ilgums: ~ 8 h

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway ceļojums uz Islandi
  Skatīties galeriju

  Zelta aplis (angliski)

  19.05.2023 09.00 no viesnīcas
  Cena: 125 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas vietējā restorānā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Tigvetlira Nacionālo parku, kas 2004. gadā iekļauts UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā un ir pats populārākais maršruts Islandē. Šo teritoriju, kas atrodas tāda paša nosaukuma ezera krastā ( vislielākais Islandē) sadala iespaidīgs kanjons, kas ir divu zemes tektonisko plātņu - Ziemeļamerikas un Eirāzijas saskares vieta. Nacionālajam parkam ir arī milzīga kultūrvēsturiska nozīme – te 290. gadā sapulcējās pasaulē pirmais demokrātiskais parlaments. Tālāk ekskursija vedīs uz Geizeru ieleju, lai apskatītu Strokkuru - geizeru, kas izšļāc verdošu ūdeni 30 m augstumā katras 5-7 minūtes un devis nosaukumu šī veida karstajiem avotiem visā pasaulē. Te apskatāmi arī mazi, verdoši un nepārtraukti burbuļojoši avoti. Dažu minūšu brauciena attālumā no Geizeru ielejas atrodas Gulfoss jeb Zelta ūdenskritums – viens no pašiem iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Te varēs vērot kā tūkstošiem tonnu ūdens gāžas dziļā aizā un pa dažādām takām nonākt līdz labākajiem fotogrāfēšanas punktiem. Ekskursijas ilgums: ~ 8 h

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 20 cilvēkiem.

  Aizvērt aprakstu
  IZPĀRDOTS!
  Jūras velšu vakariņas restoranā Haust Islandē
  Skatīties galeriju

  Bagātīgas jūras velšu bufetes vakariņas restorānā "Haust"

  19.05.2023 18.30 no viesnīcas (ar kājām)
  Cena: 75 EUR
  Cenā iekļauts: tradicionālā islandiešu bufete ar dažāda veidu uzkodām, zupu, otrajiem ēdieniem,desertiem un dzērieniem (ūdens,kafija,tēja) restorānā "Haust"
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Vakariņas tradicionālā islandiešu restorānā "Haust"  – viesnīcā Fosshotel Reykjavik 4* - būs labs turpinājums draudzībai ar vietējo kultūru un tradīcijām! Islandiešu virtuve ir salīdzinoši eksotiska, jo piedāvājumā vienmēr atradīsiet gan vaļa un haizivs gaļu, gan alku un citu savvaļas putnu gaļu. Tradicionālas šeit ir arī jūras veltes un jēra gaļa, īpaši auksti kūpināta. Lai arī restorāns piedāvā galvenokārt jūras produktus, ēdienu plašajā klāstā sev piemēroto atradīs arī vegāni un veģetārieši.

  Minimālais grupas lielums - 15 personas!

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway ceļojums uz Islandi
  Skatīties galeriju

  Dienvidu krasts (krieviski)

  20.05.2023 08.00 no viesnīcas
  Cena: 165 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas un ieejas maksa Skogara muzejā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Turpinot iepazīt Islandi, dosimies dienvidu virzienā, vērojot brīnišķīgas kalnu ainavas – arī sniegiem klāto Islandes aktīvāko vulkānu Heklu un Eyjafjallajökull. Tālāk brauksim pa novadu, kas pazīstams no islandiešu sāgām un apstāsimies pie ūdenskritumiem Skógafoss un Sejellandfoss. Pēc tam Vik ciematā pusdienosim un aplūkosim ar melnu lavu klātās pludmales un Reynisdrangar klintis ( 66m). Ekskursijas laikā apmeklēsim arī Skogara tautas jeb etnogrāfisko muzeju, kurā varēs iepazīties ar veidu, kādā islandieši dzīvoja daudzus gadsimtus atpakaļ – tai skaitā sadzīves priekšmetiem, ar sūnu apaudzētām ēkām un mazu jauku baznīciņu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tad varēs ieraudzīt arī netālās Vestmana salas.

  Ekskursijas ilgums: ~ 10 h

  Aizvērt aprakstu
  Skaistākās vietas Dienvidislandē
  Skatīties galeriju

  Dienvidu krasts (angliski)

  20.05.2023 08.00 no viesnīcas
  Cena: 165 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas un ieejas maksa Skogara muzejā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Turpinot iepazīt Islandi, dosimies dienvidu virzienā, vērojot brīnišķīgas kalnu ainavas – arī sniegiem klāto Islandes aktīvāko vulkānu Heklu un Eyjafjallajökull. Tālāk brauksim pa novadu, kas pazīstams no islandiešu sāgām un apstāsimies pie ūdenskritumiem Skógafoss un Sejellandfoss. Pēc tam Vik ciematā pusdienosim un aplūkosim ar melnu lavu klātās pludmales un Reynisdrangar klintis ( 66m). Ekskursijas laikā apmeklēsim arī Skogara tautas jeb etnogrāfisko muzeju, kurā varēs iepazīties ar veidu, kādā islandieši dzīvoja daudzus gadsimtus atpakaļ – tai skaitā sadzīves priekšmetiem, ar sūnu apaudzētām ēkām un mazu jauku baznīciņu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tad varēs ieraudzīt arī netālās Vestmana salas.

  Ekskursijas ilgums: ~ 10 h

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 20 cilvēkiem.

  Aizvērt aprakstu
  IZPĀRDOTS!
  Ceļojums uz Islandi ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Reikjanes pussala un Zilā lagūna (krieviski)

  21.05.2023 10.00 no viesnīcas
  Cena: 155 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un dvieļi Zilajā lagūnā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pēdējās dienas ekskursija ļaus iepazīt dabas brīnumus netālu no galvaspilsētas apvienojumā ar paša apmeklētākā ģeotermālā objekta - Zilās lagūnas - apmeklējumu. Reikjanes pussalai raksturīga augsta vulkāniska aktivitāte un plaši lavas lauki. Mūsu ceļš vīsies gar Kleifarvatn ezeru, kas Islandē pazīstams ar teiku par ezerā mītošo briesmoni. Ezera apkārtnei raksturīgas Mēness virsmai līdzīgas ainavas un tā bija izraudzīta par darbības vietu populāram, mistiska satura islandiešu autora romānam. Pa ceļam apstāsimies pie Krisuvik ģeotermālā rajona, lai apskatītu vietējo sēravotu grupu. Gar pussalas brīnišķīgo dienvidu krastmalu, kuras ainavām raksturīgi dramatiski kontrasti, dosimies uz Grindavik ciematu un apmeklēsim vienu no pazīstamākajiem Islandes brīnumiem - Zilo lagūnu- minerāliem bagātu silta ūdens pārpilnu lagūnu melnu lavas lauku vidū. Ekskursija noslēdzas lidostā.

  Ekskursijas ilgums: ~ 8 h

  Aizvērt aprakstu
  IZPĀRDOTS!
  Zilā lagūna Islandē
  Skatīties galeriju

  Reikjanes pussala un Zilā lagūna (angliski)

  21.05.2023 10.00 no viesnīcas
  Cena: 155 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un dvieļi Zilajā lagūnā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pēdējās dienas ekskursija ļaus iepazīt dabas brīnumus netālu no galvaspilsētas apvienojumā ar paša apmeklētākā ģeotermālā objekta - Zilās lagūnas - apmeklējumu. Reikjanes pussalai raksturīga augsta vulkāniska aktivitāte un plaši lavas lauki. Mūsu ceļš vīsies gar Kleifarvatn ezeru, kas Islandē pazīstams ar teiku par ezerā mītošo briesmoni. Ezera apkārtnei raksturīgas Mēness virsmai līdzīgas ainavas un tā bija izraudzīta par darbības vietu populāram, mistiska satura islandiešu autora romānam. Pa ceļam apstāsimies pie Krisuvik ģeotermālā rajona, lai apskatītu vietējo sēravotu grupu. Gar pussalas brīnišķīgo dienvidu krastmalu, kuras ainavām raksturīgi dramatiski kontrasti, dosimies uz Grindavik ciematu un apmeklēsim vienu no pazīstamākajiem Islandes brīnumiem - Zilo lagūnu- minerāliem bagātu silta ūdens pārpilnu lagūnu melnu lavas lauku vidū. Ekskursija noslēdzas lidostā.

  Ekskursijas ilgums: ~ 8 h

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 20 cilvēkiem.

  Aizvērt aprakstu
Atpakaļ
Up