Pārlekt uz galveno saturu

Kaboverde Jaunajā gadā ar Oasis Porto Grande 4* viesnīcu

27.12.2022
Rīga 01.00 - 08.20 Sau Visente
01.01.2023
Sau Visente 15.00 - 03.35 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Kaboverdi turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, siltā ēdināšana, bagāža (13 kg nododamā un 6 kg rokas) un lidostas drošības maksa 31 eur apmērā (TSA tax)

Cena par tiešo lidojumu, transferu un 5 naktis 4* viesnīcā Oasis Porto Grande Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm. Cenā iekļauta lidostas drošības maksa (TSA tax), ekotūrisma nodoklis un Jaunā gada vakariņas ar dzērieniem. Piemaksa par vienvietīgu istabu 170 EUR.

Pirmā iemaksa 200€ ! Veicot rezervāciju, lūgums ievadīt PASES nevis ID kartes datus, kā arī iepazīstieties ar svarīgāko informāciju, pirms ieceļošanas valstī, sadaļā "Par ceļojumu".

IZPĀRDOTS!

Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un siltā okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas „ visu jau ir redzējuši un visur bijuši”. 

Kaboverde ir viens no četriem tā sauktajiem Makaronēzijas arhipelāgiem, kas atrodas uz Rietumiem no Gibraltāra un kuriem senie grieķi devuši nosaukumu „ laimīgās jeb svētlaimes salas”. 

FlyMeAway arī piedāvā atpūtu ar Blue Marlin 4* viesnīcu - laipni lūdzam iepazīties ar abiem piedāvājumiem un izvēlēties Jums patīkamo brīvdienu atpūtu Jaunā gada svētkos!

 • Kaboverde

  Kaboverdes vulkāniskās izcelsmes arhipelāgu veido 10 lielākas salas, no kurām deviņas ir apdzīvotas un 8 nelielas saliņas jeb vienkārši klintis okeānā. 
  Salas atkarībā no sava izvietojuma attiecībā pret Āfrikas kontinetu tiek iedalītas divās grupās: vēja puses salas ir Sau Visente ( Sao Vicente) un Santu Antau   
  (Santo Antao), neapdzīvotā Santa Lučija (Santa Luzia), Sal, Bua Višta (Boa Vista), Sau Nikolau ( Sao Nicolao) bet aizvēja salas – Maiju (Maio), Santjagu 
  (Santiago), Fogu(Fogo), Brava. 

  Zemūdens vulkānu darbības rezultātā un pārvietojoties zemes tektoniskajām plātnēm, arhipelāgs pirms vairākiem miljoniem gadu pacēlās no Atlantijas okeāna dzīlēm un dažādu faktoru ietekmē ieguva atšķirīgu reljefu. Vairāk uz austrumiem atrodošās salas Maiju, Bua Višta un Sal ir līdzenas, klātas ar pustuksnesim raksturīgu augu valsti un ar plašām, baltām smiltīm klātām pludmalēm. Savukārt, pārējās apdzīvotās salas, kas atrodas arhipelāga rietumu daļā ir kalnainas, un to reljefu pārsvarā veido aizmiguši vulkāni un dziļas ielejas. Rietumu puses salas ar okeānu sastopas nevis no lēzenām pludmalēm, bet viļņiem triecoties pret 1000 m augstām klintīm. 

  Arhipelāga augstākā virsotne ir Fogu smaile tāda paša nosaukuma salā, kas ir joprojām aktīvs vulkāns un kas savu nepielūdzamo dabu, ar lavu pārklājot ievērojamu daļu visas salas, parādīja 2014. gada rudenī. 

  Kaboverdes klimats ir gandrīz nemainīgs visu cauru gadu ar sauli, vēju un + 25C vidējo gaisa temperatūru, kas nepakāpjas pat viskarstākajā laikā vairāk par 10 grādiem. Arī okeāna ūdens te pastāvīgi ir apmēram +25C grādus silts. Tā saucamā lietus sezona ilgst no jūlija līdz oktobrim, bet lietus sezona Kaboverdē nozīmē četru lietainu dienu iespējamību mēnesī un arī tad šī iespējamība ir vidēji 4% 

  Vēsture 

  Lielo atklājumu laikā neapdzīvotas Zaļā raga salas atklāja portugāļu jūrasbraucēji, kuri 14. gadsimta vidū, karaļa Henrija Jūrasbraucēja sūtīti, devās uz Āfrikas rietumu piekrasti. Interesanti, ka lielai daļai salu nosaukumi doti pēc atklāšanas dienas svēto aizbildņu vārdiem. 

  1461. gadā pirmā pastāvīgā apmetne tika nodibināta Santjagu un tā kļuva par pirmo pastāvīgo eiropiešu aizjūras koloniju uz dienvidiem no Sahāras tuksneša. Salu atrašanās vieta bija ideāla vergu tirdzniecībai, kā arī kuģu pieturas vietai, ja tos vajadzēja remontēt vai arī papildināt pārtikas krājumus. 
  Arhipelāgu savulaik apmeklēja arī Čarlzs Darvins. 

  1975. gadā Kaboverde ieguva neatkarību no Portugāles un tā sadūrās ar smagu ekonomisko situāciju. Bezdarbs strauji pieauga un valstī sākās masveida emigrācija. Pašlaik salās dzīvo mazāk iedzīvotāju nekā mīt ārpus tās. 

  Ekonomika 

  Kaboverdes ekonomika galvenokārt balstās uz pakalpojumu sfēru un tūrismu, kas straujāk attīstas tikai pēdējos gados. Valstij diemžēl nav nekādu derīgo izrakteņu izņemot sāls, kaļķakmens un vulkāniskie pelni, kurus izmanto cementa ražošanā. Arī lauksaimniecisko produktu ražošana nelielos apmēros tiek veikta tikai uz piecām no apdzīvotajām salām un apmēram 90% nepieciešamā pārtika tiek importēta. Lai arī 35% arhipelāga iedzīvotāju dzīvo lauku apvidos, lauksaimniecības un zvejniecības daļa veido tikai 9% no valsts kopprodukta. Toties 20% no valstī saņemtās un apgrozāmās naudas nāk no emigrācijā dzīvojošajiem tautiešiem, kuri cenšas atvieglot savu dzimtenē palikušo ģimeņu dzīvi. 

  Kaboverde ir Āfrikas „teicamniece”, tā iestājusies Pasaules Tirdzniecības organizācijā, samazinājusi bezdarbu, tās kopprodukts pārsniedz šī reģiona valstu kopprodukta līmeni, tā pieder pie valstīm, kuras visvairāk izmanto atjaunojamo enerģiju – vēja elektrostacijas ir uzbūvētas uz četrām salām un saražo 30% valstī patērēto elektroenerģiju, ārvalstu investori ir uzcēluši vairākas rūpnīcas, kas atsāļo okeāna ūdeni. Kaboverdes iedzīvotāji ir ar visaugstāko izglītības līmeni Āfrikas kontinentā (pēc Dienvidāfrikas Republikas). Un vēl - Transparency International korupcijas uztveres indeksa tabulā 2014. gadā Kaboverde ierindojas vienu vietu virs Latvijas.

   

  Sau Visente 

  Sau Visente ir viena no tā saucamajām pretvēja salām, kas sakārtojušās rindā arhipelāga ziemeļos. Tā klāta nelielām kalnu grēdām un sarkanbrūnām smiltīm. Tikai retums acis var atpūsties pie pazemu akāciju vai alveju zaļuma, kas ilgstošā sausuma periodā arī pieņem tuksneša augiem raksturīgo aizsargkrāsu un piemērojas apkārtējai videi. 

  Klimats salā ir ekstremāli sauss – nereti te ir tikai pāris lietainu dienu gadā. Salas augstākā virsotne Monte Verde (750m) parasti ir ietinusies nelielā migliņā un, kondensāts nedaudz samitrina izkaltušo kalnu, ļaujot vārgai zālītei izspraukties no sausās zemes. No kalna virsotnes paveras plašs skats uz salu un lielisko Portu Grandes līci (patiesībā, vulkāna krāteri), kura krastā izvietojusies salas galvaspilsēta Mindelu. 

  Sau Visentē, tāpat kā citas Kaboverdes arhipelāga salās, var doties uz kādu nomaļu pludmali, kur peldēties vai pavadīt līdz jūrai kādu nomaldījušos bruņurupucēnu vai arī nodarboties ar vindsērfingu. Taču galvenais salas pievilcības objekts ir galvaspilsēta Mindelu, kurā dzīvo ap 90% salinieku. Tā atzīta par Kaboverdes kultūras centru un kā nu ne – te dzimusi, nabadzībā dzīvojusi, līdz neparasto talantu nejauši atklāja portugāļu talantu mednieks, un mirusi „baskājainā dīva” un mournu karaliene Sezārija Evora. Šeit viņas māja, ko dīva varēja atļauties uzbūvēt tikai vecumdienās gaida, kad Kaboverdes valdība tajā atklās sen apsolīto muzeju. 
  Mournas – liriskas, pārsvarā lēna tempa melodijas ar kaisles pilniem tekstiem - radušās jau 19 gadsimta beigās, kad tās dziedāja portugāļu ģitāras pavadībā. Tās fokusējas uz mīlestību, sievietes idealizēšanu un ilgām pēc pagājušā un dzimtenes. Kaboverdes valdība veic nepieciešamās formalitātes, lai mournas iekļautu UNESCO pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā, bet pagaidām, arī bez to oficiālas atzīšanas par tieši Kaboverdes raksturīgāko kultūras sastāvdaļu un vērtību, tās var siltajos tropu vakaros noklausītie kādā no pavisam neievērojamiem galvaspilsētas krodziņiem. 

  Santu Antau 

  Kaimiņu sala Santu Antau, kas kardināli atšķiras no Sau Visentes, atrodas stundas brauciena ar kuģi attālumā pāri Portu Grandes līcim. 

  Pietauvojoties vietējā ostā un vērojot nedaudz nomācošos izkaltušos paugurus, nevienam pat prātā nevar ienākt, ka šī ainava turpinās tikai līdz pirmajai kalnu pārejai. Tālāk skatienam paveras ainava, kura varētu būt iedvesmojusi Žilu Vernu, kad viņš rakstīja savu romānu „Noslēpumu sala”. Asas klintis mijas ar dziļām ielejām pa kurām vijas strauti. Visapkārt tropiska audzelība – banānkoki, mango, papaijas, maizes koki, kafijas krūmi, cukurniedres, no kurām tiek gatavota salas galvenā eksportprece – rums. Klinšu piekājēs kāpelē kazas un pa kādai kārnai govij. 

  Īpaši jāizceļ brauciens no ostas Portu Novu līdz apdzīvotajai vietai Ribeirai Grande – dramatiskās ainavas liks aizrauties elpai. Šeit sala noslēdzas ar mežonīgām, stāvām klintīm pa kurām ved kārtējais bruģētais ceļš, uz kura vieta ir tikai vienai automašīnai... 

  Lielākā daļa Santu Antau iedzīvotāju mitinās salas ziemeļu un austrumu piekrastē, kur atrodas apdzīvotās vietas Ribeira Grande- salas galvaspilsēta, Ponta del Sol, un citas. 

  Salas rietumiem raksturīgu sliktāki ceļi un mazāk apdzīvotu vietu, tomēr te no senseniem laikiem tika izmantota vienīgā labā, dabas izveidotā osta – Tarrafal, zaļumu ieskauta un klinšu aizsargāta, kas gan atrodas patālu no niecīgajiem lauksaimnieciskajiem sējumiem, kas piekļaujas iedzīvotāju mitekļiem. 

  Vietējā leģenda vēstī, ka tad, kad Dievs pabeidzis pasaules radīšanu, apmierināti sasitis kopā plaukstas, no tām jūrā nemanīti iekritušas dažas drupačas, kas tad arī ir Kaboverdes salas. Jāsaka, ka, lai arī drupačas no Dieva rokām nokritušas vienlaicīgi, katrai sala ir atšķirīga un katrai ir savs stāsts un brīnumi, ko redzēt, ja ceļotājs grib sākt iepazīt Āfriku.

   

 • Svarīga informācija par Kaboverdes ceļojumu:

  Veicot rezervāciju, lūgums ievadīt savus PASES nevis ID kartes datus. Tie ir nepieciešami tūristu reģistrācijas veikšanai pirms ieceļošanas valstī un lidostas drošības maksas (TSA tax) apmaksai, ko veic tūroperators FlyMeAway. No 2019.gada tūristu vīza Latvijas pilsoņiem vairs nav nepieciešama.

  Covid - 19: Ieceļojot valstī, ir atcelta prasība uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

  Līdz jābūt pasei ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc ceļojuma pēdējās dienas 

  Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. Faru un Gran Kanārijā tiks veikta degvielas uzpilde.


  Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 13 kg reģistrētā bagāža

  Lidojuma ilgums:

  Rīga - Faru 4h 50 min

  Faru  - Sau Visente 4h 20 min

  Sau Visente  - Gran Kanārija 2h 35 min

  Gran Kanārija -  Rīga 6h 00 min

  Svarīgi! Rūpēs par savu un līdzcilvēku veselību, lidojuma laikā iesakām lietot sejas aizsargmasku!

  Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj samierināties ar citas mentalitātes cilvēku izpratni par komfortu, kārtību un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un okeāna silto ūdeni decembrī.

  Kaboverde salīdzinājumā ar citām Āfrikas kontinenta tropiskā klimata valstīm ir drošs galamērķis – bez bīstamiem dzīvniekiem un kukaiņiem, bez lipīgām slimībām (kaut gan ieteicams lietot veikalā pirktu ūdeni pudelēs!) un bez augsta noziedzības līmeņa (maciņi tomēr jāsargā!).

  Gaisa temperatūra: 23-25C dienā, 19-20C naktī

  Ūdens temperatūra: 23-25C

  Laikapstākļi: apmēram 7 saulainas stundas katru dienu, no rīta dūmaka, kas ap pusdienlaiku izklīst, lietus iespējamība 4%, diezgan vējains

  Jāņem līdz: peldkostīms, dvielis pludmalei, līdzekļi pret UV starojumu, galvassega, saules brilles, viegla jaciņa vakara pastaigām, virsjaka un sporta apavi, ja plānots piedalīties ekskursijās Sau Antao salas kalnos, ūdens pudele nododamajā bagāžā pirmajam brīdim uz salas.

  Zvanīt no Kaboverdes uz Latviju ir ļoti dārgi (apm. 5€/min) – bez ārkārtīgas nepieciešamības neiesakām! Lētāk ir iegādāties vietējo priekšapmaksas SIM karti un zvanīt no Kaboverdes numura.

  Elektrība: 220V – nav nepieciešams pārveidotājs/adapteris

  Laika starpība: 3 stundas

  Valūta: Kaboverdes escudo (CVE), oficiālais kurss 1€= 110 CVE, var norēķināties arī ar euro. Visērtāk ņemt līdz euro nelielas nominācijas naudas zīmēs. Vietējo valūtu var izņemt arī bankomātā ( viens no tiem atrodas Mindelo centrālajā laukumā)

  Dāvanā mājuppalicējiem var atvest: Fogu salā audzēto kafiju vai vīnu, Santu Antau salas cukurniedru rumu, vietējo daiļamatnieku darinājumus ( kas gan, lielākoties, ir diezgan pašdarbnieciski).

  Nolīgstot taksometru, labāk jau pirms iekāpšanas vienoties par brauciena cenu. Jārēķinās ar amatpersonu ārkārtīgo gausumu lidostā.

  Google rāda, ka ātrākais veids kā nokļūt Kaboverdē no Rīgas ir ar lidmašīnu ceļojot vairāk kā 21h. Ar mūsu tiešo reisu tas ir iespējams mazāk kā 10h: 

  Svarīgi!

  *Peldoties okeānā, jāņem vērā spēcīgas zemūdens straumes, tāpēc jāievēro piesardzība. Mazus bērnus nedrīkst atstāt vienus rotaļāties pludmalē, tuvu okeānam.

   

 • IZPĀRDOTS!
  Skatīties galeriju

  Hotel Oasis Porto Grande ar brokastīm

  8.7 /10
  Check-in: 14:00
  Check-out: 12:00

  4 * viesnīca Hotel Oasis Porto Grande atrodas Mindelo pilsētas centrā pie galvenā laukuma. Pilsētas pludmale atrodas apmēram 150m attālumā.Viesnīcas trīs stāvos izvietotas plašas istabas ar balkonu uz laukuma pusi vai dārzu ar peldbaseinu. Tajās viesu ērtībām pieejams: gaisa kondicionieris, TV, fēns, bezmaksas higiēnas piederumi, minibārs, seifs, bezmaksas WI-FI. Viesnīcā nav lifta, bet tās darbinieki palīdz viesu bagāžu nogādāt līdz istabām. Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas divos restorānos, bet dzērienus – bārā. Viesnīcā pieejama arī fitnesa zāle, nedēļas nogalē notiek diskotēkas un koncerti. Noīrēto automašīnu var atstāt turpat uz ielas viesnīcas priekšā. Brokastis un ekotūrisma nodoklis iekļauts viesnīcas cenā.

  Savukārt viesnīcas pludmales bārā Kalimba Beach Club (~10 min. pastaigas attālumā) viesi bez maksas var izmantot sauļošanās krēslus .

   

                                       Oasis Porto Grande 4* Jaungada ēdienkarte

  Uzkodas

  Pikantas gaļas un ananāsu iesmiņi, dateles ar bekonu, piparotas olas,garneļu pīrādziņi ar jūras veltēm, ķiršu tomāti ar sieru un olīvēm, kraukšķīgā pica

   

  Aukstais galds

  Aukstas gaļas plate, sālītas garneles, krāsnī cepts tītars, grieķu salāti ar riekstiem, jaukti salāti ar tanžerīnu, salāti „Vecgada vakars”

   

  Pamatēdieni

  Kaltētās mencas un garneļu sacepums, krāsnī cepts heks ar rozmarinu, liellopa gaļa ar brendiju, cūkgaļas kakla karbonāde pildīta ar bekonu, sēnēm un burkāniem, liellopa gaļas fileja ābolu un sinepju mērcē

   

  Piedevas

  Safrāna rīsi, krāsnī cepti dārzeņi ar rozmarīnu, krāsnī cepti saldie kartupeļi un ķirbji ar ķimenēm, kartupeļi frī, sālīti burkānu stienīši ar papriku un baziliku

   

  Jaunā gada gardumi

  Kokosriekstu bumbiņas ar mandeli, augļu groziņi, biezpiena kēksiņi, karameļu mini pudiņi, zefīru ūdenskritums, šokolādes eklēri, olu pudiņi, brazīļu šokolādes kūciņas

   

  Desertu bufete

  Jaunā gada kūka, zemeņu siera kūka, saldējums ar kraukšķīgiem cepumiem un cukurniedru medu, marmalādes torte, citronu tarte, siera pudiņš, augļi

   

  Dzērieni

  Ūdens, sulas, atspirdzinošie dzērieni, baltvīns un sarkanvīns, alus, vietējie liķieri, citi dzērieni pēc pieprasījuma

 • FlyMeAway Kaboverde tiešais lidojums
  Skatīties galeriju

  Kultūras programma - Mūsu Mindelu

  27.12.2022 10:00 no viesnīcas
  Cena: 70 EUR
  Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas un ieeja Cezārijas Evoras muzejā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas laikā izstaigāsim Mindelu pilsētas centru ar kājām, lai atklātu rezultātu dažādu rasu, kultūras un mūzikas stilu sajaukumam. Mindelu ir divu valdošo – britu un portugāļu koloniālās arhitektūras rezultāts, kas izpaužas brīnišķīgajās ēkās un skaidra plānojuma ielu mijā. Ekskursijas laikā iegriezīsimies divos galvenajos pilsētas tirgos, apskatīsim „baskājainās dīvas” Cezārijas Evoras muzeju, kas izvietots Gubernatora pilī, pārstaigāsim Baznīcas laukumu, kas atrodas līdzās pilsētas rātsnamam un kas bija izejas punkts pirmo ēku un ielu būvniecībai. Apskatīsim galvenās ielas un laukumus, Lisabonas Belaņas torņa kopiju un seno Muitas ēku, kurā mūsdienās atrodas Mindelo kultūras centrs un mākslinieku darbnīcas. Ekskursijas noslēgumā - pusdienas. Ekskursijas ilgums ~ 5h.

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway Kaboverde tiešais lidojums
  Skatīties galeriju

  Sau Visentes salas ekskursija

  28.12.2022 09:00 no viesnīcas
  Cena: 70 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas.
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas laikā apskatīsim Sau Visentes salas dažādās ainavas, sākot no brīnišķīgām pludmalēm un beidzot ar izdzisušiem vulkāniem. Vispirms apstāsimies skatu laukumā Fortim, no kura paveras Mindelu panorāma. Tālāk dosimies uz salas augstāko virsotni Monte Verde ar plašiem skatiem pāri salai, zvejniekciemu Salamansa ar tā kaitsērfingam piemēroto pludmali, Baija das Gatas jeb Kaķeņu haizivju līci, kura pludmalē notiek ikgadējs mūzikas festivals un kurā atrodas dabiski izveidojušies, no okeāna atdalīti baseini, kuros varēs arī izpeldēties. Brauksim arī gar Zveinieku ciematu Kaļau, kas atrodas salas austrumos, ar tās izdzisušajiem vulkāniem un no kurienes var redzēt līdzās esošo Santas Luzijas salu, un Praia Grande – brīnišķīgu pludmali ar baltām smiltīm, kas stiepjas vairāku kilometru garumā. Ekskursijas ilgums ~ 7h. 

   

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway Kaboverde Mindelu vakariņas Le Goût de Grills

  Mindelu naktī - vakariņas

  28.12.2022 20:00 ar kājām no viesnīcas
  Cena: 50 EUR
  Cenā iekļauts: vakariņas ( 1/3 pudeles vīna, alus vai bezalkoholiskais dzēriens iekļauts) ar muzikāliem priekšnesumiem
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Tipiska Kaboverdes restorāna apmeklējums. Vakariņu laikā nobaudīsim Kaboverdes tradicionālos ēdienus, vietējās dzīvās mūzikas pavadījumā. Vakariņu ilgums aptuveni 2 h.

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway Kaboverde tiešais lidojums Santo Antao
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem

  29.12.2022 06:20 no viesnīcas
  Cena: 90 EUR
  Cenā iekļauts: transports - minibuss un prāmja biļetes, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  07:00 izbraukšana ar prāmi no Mindelo pasažieru ostas 

  Ar minibusiem dosimies izpētīt salas ziemeļaustrumus. Pa tā saucamo Virves ceļu brauksim cauri Santu Antau salai, lai apskatītu vulkānu Kova, Krusta smaili ar pasakaino skatu pāri Paula ielejai, tropu ciematiņus Paul, Ribeira Grande, Ponta do Sol un Fontaiņas. Došanās uz prāmju ostu.

  Atgriešanās viesnīcā ~17.30. Ekskursijas ilgums aptuveni 11 stundas.

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway tiešais reiss uz Kaboverdi Santo Antao
  Skatīties galeriju

  Santu Antau salas dienvidrietumi

  30.12.2022 06:20 no viesnīcas
  Cena: 90 EUR
  Cenā iekļauts: transports - minibuss un prāmja biļetes, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

   

  07:00 izbraukšana ar prāmi no Mindelo pasažieru ostas 

  Šīs dienas ekskursijā dosimies cauri Santu Antau salas dienvidrietumiem, pa ceļam apskatot vulkāniskās ainavas ar melnām klintīm, pozolana – jeb vulkānisko izmešu laukus, ar nelieliem izolētiem ciematiem, Lageduša ciematu, kurā tiek realizēts ilgspējīga tūrisma projekts, kā arī vietējās terasu -lauksaimniecības paraugus, kuros lielu ietekmi atstāja pilienu- irrigācijas sistēmas izveidošana. Pusdienas ieturēsim ekoloģiskās lauksaimniecības fermā ar tajā ražoto produkciju. (vietējais vīns un tropisko augļu sula iekļauta). Došanās uz prāmju ostu.

  Ekskursijas ilgums aptuveni 11 stundas.

  Aizvērt aprakstu
Atpakaļ
Up