Pārlekt uz galveno saturu
Seviļa

Seviļa un Andalūzijas pērles

 

Seviļa ir uzskatāma par visas dienvidu Spānijas kultūras, mākslas un finanšu centru. Šī ir viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence. Šeit iespējams sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā.

Santorīni

Citāda Santorīni

 

Santorīni vienmēr ir šarmējusi ar savu citādumu. Tā ir vieta ikonisku un romantisku skatu cienītājiem, vieta, kurā iemīlēties un kur iemīlēties. Šeit sezonas izskaņā, īpaši oktorbra otrajā pusē un novembra sākumā ir iespējams baudīt šo salas burvibu nesteidzoties. Nav vairs pārpildīto ielu, nav tūristu pūļu, kas salu gāž apkārt, bet dienas vēl ir siltas un saulrieti tikpat krāšņi kā sezonas karstumā.

Kalabrija

Ceļojums uz Kalabriju Itālijā

Kalabrija – reģions Itālijas dienvidos- izvietojies zābakveidīgās Apenīnu pussalas pašā purngalā. Tā nav tūristu pārplūdināta kā Itālijas industriālie ziemeļi.

Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti. Šeit vasarās atpūšas paši itālieši, kuri sava atvaļinājuma laikā vēlas kaut ko tradicionālu, mūsdienu nemierīgās pasaules nesamaitātu.

Up