Pārlekt uz galveno saturu
 • Ceļojumu apdrošināšanas noteikumi

  Piedāvājam iegādāties mūsu sadarbības partnera AS ERGO ceļojuma apdrošināšanas polisi. 

  Apdrošinātie riski                                                          Apdrošinājuma summa EUR 

  Medicīniskie izdevumi pēkšņas saslimšanas 
  un nelaimes gadījumu seku ārstēšanai, t.sk:                       70.000
  * medicīniskā palīdzība                                                         70.000
  * medicīniskais transports                                                    70.000
  * repatriācija                                                                          70.000
  * mirstīgo atlieku transportēšana uz dzimteni                      10.500
  * apbedīšanas izdevumi ārzemēs                                         7.000
  ( atlīdzinājums par zārku) 
  *ceļojuma izdevumi ģimenes loceklim                                  5.000  
  *pases apdrošināšana                                                           150
   
  Iegādājoties šo polisi, lūdzu, nosūtiet savu personas kodu uz flymeaway@flymeaway.lv! 

  Polises cena: 1 EUR / dienā

 • Kādas pases ir derīgas ceļošanai?

  Pasu derīguma termiņi 

  Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

  Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. 

  Iesakām iepriekš sazināties ar attiecīgās valsts vēstniecību, lai precizētu tās noteiktās prasības ceļošanas dokumentam.

  CEĻOŠANAI NEDERĪGĀS PASES 

  Ceļošanai ir derīgas visas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, izņemot: 

  Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002.gada 30.jūnijam (ar ielīmētu fotokartīti); 

  Ceļošanai nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

  Personas apliecība (EID) ceļošanai:

  Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Gruzija, Horvātijā, Igaunijā, Īrijā, Islandē, Itālijā, Kiprā, Apvienotajā Karalistē (Lielbritānijā), Lietuvā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maltā, Melnkalnē, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā, Zviedrijā. 

  Detalizētāka informācija pieejama: 

  LR Ārlietu Ministrijas Konsulārā departamenta mājas lapā

   

 • Vai iepirkties internetā ir droši?

  Jā! FlyMeAway sadarbībā ar A/S Swedbank lieto Banklink pakalpojumu, t.i., sasaisti ar bankas interneta vietni, ko izmanto norēķinu veikšanai. Apstiprinot savu maksājumu kā jebkuru internetbankas maksājumu, Jūs izvairaties no nelāgās iespējas, ka kāds iepērkas ar Jūsu kredītkarti. Jūsu drošību pasargā divi internetbankas kodu līmeņi.    

  Šobrīd, izvēlētoties daļēju vai pilnu ceļojuma apmaksu, FlyMeAway lapā var norēķināties tikai A/S Swedbank internetbankas lietotāji. Ja Jums nav pieejama Swedbank internetbanka, tad aicinām veikt rezervāciju mūsu sistēmā un saņemto rēķinu apmaksāt no jebkuras bankas.

 • Vai bērni ceļo lētāk ar FlyMeAway?

  Ja Jūsu mazulis ceļojuma pēdējā dienā vēl nebūs sasniedzis divu gadu vecumu, viņš ceļos bez maksas. 

  Ja viesnīcā ir iespēja izvietot istabā papildgultu, un Jūs esat trīs ceļotāji, tad sistēma Jums automātiski piedāvās izmitināšanu ar atlaidi Jūsu atvasei. Ja gribat līdzi ņemt vairāk kā vienu bērnu, kam vairāk kā 2 gadi, viņiem būs tas prieks dzīvot pašiem savā divvietīgā istabā!

 • Vai pirkumu var papildināt, mainīt?

  Jā, pirkumu var mainīt, pievienojot papildus pakalpojumus tajā reizē, kad veicat galējo apmaksu par braucienu.

  Tā kā plāni var mainīties, iesakām Jums iegādāties pakalpojumu "vārdu maiņa". Tas Jums ļaus neierobežotu reižu skaitu mainīt vienu vai visus ceļotāju vārdus rezervācijā līdz plkst. 12:00 divas darbdienas pirms izlidošanas dienas. Ja nelidosiet paši, aizsūtīsiet ceļojumā draugus!

 • Kā nenokavēt ekskursijas galamērķī? Kā atrast transfera autobusu?

  FlyMeAway lidojumus vienmēr pavada kompetents grupas vadītājs, kas koordinē ekskursiju un transferu organizāciju galamērķī.

  Pulcēšanās uz ekskursijām notiek viesnīcas vestibilā, ja vien nav norādīts savādāk. Ceļotāju pienākums ierasties vismaz pāris minūtes ātrāk, jo gids un autobusa vadītājs kavētājus negaidīs! 

 • Kas iekļauts cenā?

  www.flymeaway.lv Jums piedāvā iegādāties aviobiļeti, vai ceļojumu komplektu ar iespēju iegādāties ekskursijas. 

  Aviobiļetes cena ir par lidojumu turp un atpakaļ, tā ir galējā cena, kurā iekļauti nodokļi un nodevas, degvielas piemaksas, bagāžas pārvadāšana aviokompāniju noteiktajos standarta svara ierobežojumos. Nekādu piemaksu! Ceļojuma komplekta cena ietver arī naktsmītni ar brokastīm (ja vien nav norādīts savādāk). Lūdzu ņemiet vērā, ka www.flymeaway.lv sākumlapa uzrāda cenu par ceļotāju divvietīgā numurā. Ceļotājs, kas vēlēsies vienvietīgu istabu, maksās dārgāk. Ja brauksiet trijatā, un izvēlēsities lētāko naktsmītnes iespēju: divvietīga istaba ar papildgultu, tad katrs ceļotājs maksās mazāk, nekā publicētā sākumcena. 

 • Vai iepirkties internetā ir droši?

  Jā! FlyMeAway sadarbībā ar A/S Swedbank lieto Banklink pakalpojumu, t.i., sasaisti ar bankas interneta vietni, ko izmanto norēķinu veikšanai. Apstiprinot savu maksājumu kā jebkuru internetbankas maksājumu, Jūs izvairaties no nelāgās iespējas, ka kāds iepērkas ar Jūsu kredītkarti. Jūsu drošību pasargā divi internetbankas kodu līmeņi.

  Šobrīd, izvēlētoties daļēju vai pilnu ceļojuma apmaksu, FlyMeAway lapā var norēķināties tikai A/S Swedbank internetbankas lietotāji. Ja Jums nav pieejama Swedbank internetbanka, tad aicinām veikt rezervāciju mūsu sistēmā un saņemto rēķinu apmaksāt no jebkuras bankas.

 • Kā ceļot vislētāk ar FlyMeAway?

  Vislētāk ceļot, iegādājoties aviobiļeti www.flymeaway.lv un pārējo ceļojumu organizējot pašiem. Uzticami interneta veikali, piemēram, www.hostelworld.com, piedāvā naktsmītnes jauniešu viesnīcās par visai mazu samaksu, turklāt, atsauksmju sistēma ļauj novērtēt objektīvo pakalpojuma kvalitāti. 

  Ja izvēlaties FlyMeAway vai partneru piedāvāto pakalpojumu, varat būt droši, ka iegādājaties lētāko iespējamo naktsmītni dotajā kategorijā. Tas tādēļ, ka grupas rezervācijām viesnīcas piemēro ievērojamas atlaides. Braucat trijatā, jo, trim ceļotājiem dalot istabu, Jums pieejama lētākā istabu kombinācija.

  Ja vēlaties iegādāties arī FlyMeAway piedāvātās ekskursijas, izdevīgi ir izvēlēties pakalpojumu Ekskursiju komplekts. Ekskursiju komplekts ietver visu dienu ekskursijas. Izvēloties šo pakalpojumu, vienas dienas ekskursija ir DĀVANĀ! Pakalpojums pieejams pirmajām 20 rezervācijām katram ceļojumam.

Up