Pārlekt uz galveno saturu

Rezervēt savu ceļojumu FlyMeAway mājaslapā ir ļoti ērti: 

Izvēlieties ceļojumu un to, vai vēlaties iegādāties tikai aviobiļetes vai ceļojuma komplektu, kurā ietilpst aviobiļetes un mūsu izvēlētā viesnīca. 

Zilā poga - "Rezervēt ceļojumu"

1. Posms - Ceļotāji

Ievadiet visu ceļotāju vārdus un uzvārdus tā, kā tie ir rakstīti pasē.

Ja ceļotājs ir bērns, veiciet prasīto atzīmi un norādiet dzimšanas datumu.

! Bērni līdz 2 gadu vecumam (atgriešanās brīdī) ceļo bez maksas, bērni līdz 12 gadu vecumam ceļo ar atlaidi, iegādājoties ceļojuma komplektu.

Zilā poga - "Tālāk"

2. Posms - Papildus pakalpojumi

Izvēlaties viesnīcas numura veidu un spiediet pogu "Izvēlēties istabu". Atzīmējiet ceļotāju vārdus.

Izvēlaties interesējošos pakalpojumus un atzīmējiet ceļotāju vārdus:

 - Transfers (iekļauts cenā, iegādājoties ceļojuma komplektu);

 - Ekskursijas (-50% bērniem līdz 12 gadu vecumam);

 - Ceļojuma apdrošināšana;

 - "Emergency exit" turpceļā.

SVARĪGI!!! Lūdzu logā "Svarīgas piezīmes" norādiet vai vēlaties istabās divas vienvietīgas vai divvietīgu gultu, kā arī pastāstiet mums citu ceļojuma plānošanā būtisku informāciju, piemēram, alerģijas.

Zilā poga - "Tālāk"

3. Posms - Maksājums / Rezervācija

Jums ir iespēja izvēlēties 3 opcijas:

3.1. Rezervācija - rēķins atnāks Jums uz norādīto epasta adresi, kuru pēc tam varēsiet apmaksāt no jebkuras bankas. Rezervācijas maksa ir 140 EUR par ceļotāju, kas apmaksājama 5 dienu laikā kopš rezervācijas veikšanas.

3.2. Dalītais maksājums. Rezervācijas maksas 140 EUR apmaksa izmantojot Swedbank internetbankas pieslēgumu. Rēķins Jums atnāks uz norādīto epasta adresi.

3.3. Pilnais maksājums. Visa ceļojuma apmaksa izmantojot Swedbank internetbankas pieslēgumu. Ceļojuma dokumentus un rēķinu saņemsiet uz norādīto epastu.

 - Atzīmējiet maksātāja formu - fiziska vai juridiska persona.

 - Rūpīgi aizpildiet visus prasītos laukus.

 - Zilā poga - "Apmaksāt" vai "Veikt rezervāciju".

Pirms rezervācijas vai apmaksas veikšanas aicinām iepazīties ar FlyMeAway noteikumiem (nospiežot uz zilā linka) un pēc izlasīšanas atzīmēt, ka esat iepazinušies un piekrītat!

Ja 20 minūšu laikā Jums epasts nepienāk, iesakam pārbaudīt arī savu spam epasta kastīti. Ja arī tad nav, tad aicinam ar mums sazināties T: 67626287 vai E: flymeaway@flymeaway.lv

Ceļojuma dokumenti

Ceļojuma dokumentus (ceļojuma vaučeri, apstiprinājumu) nosūtīsim uz norādīto epasta adresi, pēc pilna maksājuma saņemšanas.

Up